Wpis z mikrobloga

A osoba która faktycznie robi cokolwiek, nie będzie płakać, że jest #!$%@? i nic mu nie wychodzi


@Wodka_z_batatow: Bzdura, taka osoba będzie jeszcze więcej jęczeć i płakać. Mam kumpla, który jest bardzo pracowitym przedsiębiorcą i wkłada dużo energii w swój biznes (prawie zero czasu wolnego), ale pewne regulacje i nieczyste zagrywki urzędów utrudniają mu życie. Ciągle narzeka właśnie na urzędy, albo na głupie regulacje i obciążenia. Trudno powiedzieć czy idzie
  • Odpowiedz
@Wodka_z_batatow: Nie było mnie w domu i nie miałem jak odpisać na twoje komentarze ale nie rozumiesz mema.

Po pierwsze primo: mem mojego autorstwa nie przedstawia, że "wszystkie kobiety to coorvy" tylko mem jest o tym że przegwywów społeczeństwo przedstawia jako skrzywionych, zboczonych albo domagających się współżycia z kobietami inclów. Ja i duża część ludzi z #przegryw chce po prostu życiowej partnerki, kogoś kto nas zrozumie i pokocha.
A kobiety jako to "szukające przygód" teraz są przedstawiane w społeczeństwie jako "wyzwolone". Mem ma ukazać dysonans między tym co media kreują a tym jak się czuję duża grupa przegrywów.

Po drugie primo: "Śmieszy mnie walenie konia przegrywow pod to, że są biedni, bezradni, a wszystkie loszki bez wyjątku to coorvy, dlatego nie ruchają, bo to godzi
  • Odpowiedz
@DoktorNauk:
Tylko omijacie jedną wartą uwagi rzecz. Dziewczyny też są mega oceniane po wyglądzie.
Sam mem jest na tyle kijowo zrobiony, że nie przedstawia tego co autor ma na myśli, tylko faktycznie nawołuje do tego, że #p0lki, #polki są obrzydliwe, a biedne przegrywy marzą tylko o miłości. Jest to dość znaczne uogólnienie, a gdy ja zrobiłam to samo, wszyscy nagle kierują zarzuty w moją stronę,
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Przecież gros przegrywów tutaj pisze ciągle o seksie - chcieliby ogarnąć ons albo fwb na tinderze, koniecznie z dziewczyną minimum 7/10, bo reszta jest obleśna, bycie prawikiem w wieku 18 lat to dla nich synonim przegrywu totalnego, wszystkim zazdroszczą seksu itp.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: "pokaż mi gdzieś" właśnie o takim lenistwie koleżanka mówi. Pełno jest wpisów gdzie typy płaczą że inni mają onsy. Prawda jest tak że ons jest nie osiągalne dla nich więc robią sobie projekcje że to czego chcą to rodzina
  • Odpowiedz
  • 0
@Snap-Dragon "Gdzie JA napisałem" mówię żeby mi pokazała moje wpisy, gdzie JA napisałem o seksie bo nie ma takich moich wpisów. Trochę myślenia nie zaszkodzi. Koleś do którego to pisałem od razu zrozumiał.
  • Odpowiedz