Wpis z mikrobloga

@OPcodeRTI: czym wyższa cena BTC, tym bardziej takie przepowiednie sie sprawdzają i odwrotnie, czym niższa, tym trudniej naciągnąć ekipę na takie cuda. Jeśli szybkie ręce juz sie wysprzedały i poziom 7.5 trzymają starzy wyjadacze to skąd weźmiesz paliwo na rajd mikolaja?
@OPcodeRTI: Chciałbym, ale przy 3.1k ogólna opinia była. ze to juz dość recesji, ktoś włożył 80mln$ i towarzystwo uwierzyło ze teraz juz lecimy na północ i kurs pojechał az na 14. Teraz jest takie niedograne niby tanio, ale nie bardzo tanio, niby rajd Mikołaja, ale zobaczymy po przełomie roku. Gdybym miał zainwestować świeża dużą kasę spekulacyjnie w okolicach 3-4k zrobiłbym to na pewno, dzisiaj.... hmm odczekał bym.
@OPcodeRTI: dlaczego? Czy halving rzeczywiście będzie miał wpływ na cenę, to dla mnie zagadka. LTC zawsze byl poligonem doświadczalnym i po halvingu LTC nic sie nie wydarzyło. Ale wyobrażam sobie scenariusz, w którym w grudniu nic sie nie dzieje, bo przełom roku, podatki, świąteczna stagnacja, obawy przed styczniowymi spadkami, a od polowy stycznia, kiedy to wszystko to juz za nami- ostra jazda do góry, bo horyzont czysty, jedynie halving widać, a
@Obruni: rajd mógły być początkiem wzrostów i przełamaniem defetyzmu na rynku, a tak nie za bardzo będzie co miało zadziałać jak katalizator, im dłużej boczniak tym większa szansa na zgon, inwestorzy muszą mieć pozytywne impulsy z rynku inaczej poprostu pójdą gdzie indziej
@OPcodeRTI: rozpatrujemy scenariusze, daleki jestem od proroctw. Weźmy tak: jednym z problemów BTC jest jego niestabilność, piszesz boczniak, a można to określić jako stabilizacja ceny, na tym poziomie :) Defetyzmu ja nie widze, po prostu mamy 7.5 i tyle. Katalizatorem z pozycji 3,1 było te 80 baniek$, które ktoś wrzucił, stanęło na tym, ze mieliśmy mini bańkę. W 17tym jechało stabilnie od chyba 700$, do 3k, a potem zaczęło sie szaleństwo,
Okolo miesiac przed halvingiem cena pojdzie w gore i jakies 2-3 dni przed - kurs ostro sie #!$%@?. Pozniej boczniaczek i jakies 2-6mc pozniej rajd po nowe ath. Tak czy inaczej obstawialbym grudzień ale 2021 :)