Wpis z mikrobloga

Tym razem zostawiamy strusia w spokoju i przechodzimy do konia. Pasek wykonany z Shell Cordovanu z włoskiej garbarni Rocado, z lekkim wypełnieniem, przeszyty lnianą nicią meisi, liniowanie wzdłuż krawędzi oraz żółta podszewka ze skóry Pueblo, również z włoskiej garbarni, Badalassi Carlo.

#pepciozaszyje #leatherworking #diy #chwalesie #zegarki #zegarkiboners #watchboners
Pepcioza - Tym razem zostawiamy strusia w spokoju i przechodzimy do konia. Pasek wyko...

źródło: comment_3TWKCnNnqkiIB7PWpSlgqiuq04zyvRn9.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: 350 złotych
@L3stko: nóżyk segmentowy, linijka, jakaś podkładka do cięcia, czy to specjalna mata, czy jakaś plastikowa deska do krojenia, igły, nitka, szydło, kawałek skóry. Albo wpadnij do mnie na jakieś jedniodniowe warsztaty, spróbujesz sobie, zobaczysz na co warto wydać więcej, a co może być najtańsze xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepcioza: o to nawet blisko z Trójmiasta, jeżeli można, to ja chętnie bym popatrzył, jak pracujesz, ale pewnie gdzieś po nowym roku.
A kształt paska rysujesz sam, czy masz jakieś szablony?
  • Odpowiedz
@qdlatyxes: szablony z tektury które sobie sam zrobiłem. Bardziej myślałem o formie płatnych warsztatów niż patrzenia na ręce :D Z tym drugim, to mam nadzieję, że w przyszłym roku w końcu pojawi się jakiś filmik z making of ;)
  • Odpowiedz