Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JudzinStouner: akurat w środowisku strzeleckim wszyscy wiedzą co i jak, ale ciekaw jestem co na to teściu/dziadek którzy byli w wojsku xD
Chociaż w TEORII to możliwe, ale to tylko przez głupotę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: no to może xD
No tak, ale pamiętaj, że wtedy brano KAŻDEGO (nie licząc studentów i ludzi mających wujka lekarza) do woja, a wiesz... Nie każdy chciał tam być i nie każdy ogarnia działanie broni :P
@Gandezz: @JudzinStouner:
Dobra, wszystko fajnie, ale akurat atak na oko jest udowodniony naukowo! Przeze mnie :D No dokładniej to puknięcie w okulary (pewnie oka tak blisko bez okularów by nie dał, aby dostać w oko...).
Wiadomo - złe złożenie, ale to było strzelanie na 200m, także faktycznie każdy mm bliżej był na wagę złota. (oczywiście do dużego celu stalowego, a nie jakiejś tarczy, ale i tak fajna zabawa).

Ten uczuć gdy na stojąco trafiasz blachę z raka, gdy kolega obok leży z mosinem i ostrzeliwuje dookoła kulochwyt( ͡ ͜ʖ ͡)


@mac_jg: Miałem podobnie jak kumple położyli na 100m dynię, taką nie za wielką, i nie mogli jej trafić z kałacha. Położyłem się z Gustavem M63, a ziomek obserwował przez lunetę. Pierwszy trafiony, strzelam, strzelam, strzelam i cisza. Za chwilę on patrzy na mnie z
właśnie na yt wyskoczył mi film ze strzelania tym czymś


@Vladimir_Kotkov: Wielki Brat śledzi i obserwuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mac_jg: Ano, sam miałem brać od leśnego, ale ten był trochę tańszy i było kilka sztuk ammo, dodatkowo miałem bliżej, a i różową zabrałem na ten cały jarmark i na kawę do kociej kawiarni :P