Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelki. Cóż ja mam począć? Od ponad roku nie jestem z byłą. Byliśmy ze sobą cztery lata, nie utrzymujemy kontaktu, nie widujemy się, a mimo wszystko dalej z nią tęsknię i dalej do niej wzdycham. Wiem że teraz jest z innym facetem i szczerze to nawet się nawet cieszę, że chociaż ona potrafiła sobie ułożyć życie. Lecz pomimo tego, że w towarzystwie uchodźcę za śmieszka i wesołka to jestem pusty w środku. Odczuwam głód zaangażowania emocjonalnego, poprostu związku. I pomimo że próbowałem coś ugrać z innymi kobietami i nawet były te słynne segzy to jednak nie było to. I tak od ponad roku. Nie jestem ani zamknięty w sobie ani jakiś uber brzydki (nadrabiam zabawnością). Lvl 27 here i mam wrażenie że niestety czeka mnie los starego kawalera.
#gorzkiezale #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 26
@ssehflodur nie wiem, może ja jestem niepoprawnym romantykiem, a może Tobie potrzeba tych 5 lat żeby to zrozumieć. Niestety w swoim marnym życiu byłem tylko w dwóch z wiązkach z czego pierwszy trwał 5 lat, a drugi 4.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan_nikt_x0: niepoprawnym romantykiem...wyobraź sobie że twoja była dziewczyna się teraz dobrze bawi z innym i nawet o tobie nie pomyśli na sekundę, to może ci ten romantyzm przejdzie