Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#uk
W każdym Tesco extra są półki Indian, Chinese, American i wszystko gra.
Dlaczego więc półka na której 100 #!$%@? procent produktów pochodzi z Polski się nazywa Eastern European?
Wystosowałem nawet w tej sprawie maila do Tesco, może odpiszą.
  • 27
@KCPR: Co za #!$%@? o tym w ogóle, to nie chodzi o położenie geograficzne Polski, po prostu mocno utrwaliło się w krajach zachodnich ze Polska to wschód przez dawny układ sił w Europie (układ warszawski, NATO). O co ten ból dupy wielce urażony husarzu? Po co się czymś takim przejmować w ogóle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shelby0153: Gówno się utrwaliło typie. Napis "Polish" byłby jak najbardziej w porządku. Eastern European w sytuacji gdzie nie leży tam ani jeden produkt z kraju innego niż Polska jest bez sensu.
@KCPR: ale czesto tam leza inne rzeczy ze Wschodniej Europy - widzialem bliny i pielmieni kiedys, tak samo Kvaas (kwas chlebowy), rzeczy z Rumunii czy jakies wino z Mołdawii, wiec nie tylko z Polski tam sa rzeczy - oczywiscie jest ich najwiecej bo ze Wschodniej Europy najwiecej jest Polaków wlasnie. a teraz skoro cie tak to boli to powiedz mi dlaczego wino z Izraela jest tez w kategorii Wschodniej Europy? https://groceries.morrisons.com/webshop/product/Gamla-Range-Sauvignon-Blanc-/266487011?from=shop&tags=102705%7C150516%7C150639%7C150649
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkbs01: Wpis dotyczy Tesco. Natomiast na stronie morisona nie jestem w stanie znaleźć podziału na regiony. Wino jest w kategorii win xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkbs01: A w sklepach wielki napis Eastern European i o to mi chodzi. Zwyczajnie postanowiłem zapytać Tesco dlaczego tak jest.