Wpis z mikrobloga

Damie na streamie zasugerował mi dzisiaj aby sprzedać Eusebio baby i wziąć Cruyffa mida - podobno daje taką samą jakość, a dodatkowo Eusebio jest strasznie klockowaty pomimo zajebistego balansu - co o tym sądzicie? Mogę w sumie na tym jakieś 1,5 mln oszczędzić, a nie chcę sprzedawać pochopnie takiej karty żeby nie tracić na podatku.
#fut
  • 18
@iti1986: dzięki za odpowiedź. Ogólnie nie zauważyłem jakoś mocno jego klockowatości, bardziej przeszkadza to że przebija się gorzej przez obrońców niż taki Neymar mimo całkiem dobrej siły.
@chauvinist: Cruyff byl absolutnie meeeeeeeeega zwinny itp, po prostu absolutny geniusz to byl, ale on mial 99 dryblingu
niemniej w grze bylo czuc roznice, poczytaj opinie, moze Nick z RTFM robil recenzje tych kart

bardziej mi chodzilo o to, ze Cruyff wpasowal sie w silnik w tym roku (tak sadze, bo nie gralem) patrzac na jego wersje z 19 niz Eusebio

Neymar byl twarza gry, moze nadal jest (nie wiem) i
@iti1986: @chauvinist: Też powiem coś odnośnie poprzedniej fify i tych kart, jak zrobiłem Eusebio to był królem na ST, a jak zrobiłem później Cruyffa to był królem na CAM. Za Eusebio wleciał Nazario, a na CAM został Cruyff. Na ST będzie lepszy Eusebio, a na CAM Cruyff. Więc zależy jaką pozycję trzeba obsadzić. Myślę nad Cruyffem, ale na CAM mam Neymara którym gra mi się zajebiscie, więc ciężko mi go
@MrErnest24: ale ja nie ocenialem jego gry, a po prostu style poruszania sie, nic wiecej
to silnik gry jest inny, a nie Messi innym zawodnikiem :D silnik, pod ktory jego styl gry pasuje, tak jak - moim zdaniem - bedzie bardzo pasowal pod Cruyffa
@chauvinist: nie grajac zadna z tych kart wg mnie jak najbardziej bedzie, Eusebio musialby go wciagac dupa zeby byc drozszym o 1,5 mln czyli az o tyle lepsza, a te 1,5 mln mozesz wrzucic w inna pozycje i miec lepiej zbilansowany sklad

@MrErnest24: a ja widzialem tam Cruyffika z lawki u prosow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chauvinist: No to go zostaw, też myślę nad Eusebio na napad np za Mbappe. Ale dokładam milion i mam Gullita xd Więc ciężko się zdecydować. Gram każdą LW, robię w #!$%@? sbc itp i muszę zbierać na takie karty, a jakieś Lamy trafiają mega karty i ikony, nie potrafią grać, nie grają często xd Ale #!$%@?, trzeba jakoś się bawić i zbierać na super karty 4fun.