Wpis z mikrobloga

@Kopytko1: swoją drogą nie wiem czemu ludzie tak sie spuszczają nad tymi iphonami, wszsytko utrudnione, tego nie mozna tamtego tez nie, tu masz sie zalogować tu zapłącić itp.. na androidzie luz śluz 90% rzeczy można sobie ustawić, poszukac zamienników itp..
  • Odpowiedz
@ks2m: raczej mi chodzi o aplikacje pocztową która dodaje widżet, bo konto pocztowe i tak mam gdzie indziej, podalem jako przyklad, takich aplikacji dla androida pewnie jest na czopki do wyboru do koloru, pytanie czy znajde cos takiego w appstorze albo lepiej czy ma od razu iphone cos takiego wbudowane
  • Odpowiedz
na pewno jest cos takiego że pokazuje kontakty oznaczone jako VIP czy cos przyszło i one są przypięte, ale nie wiem czy pokazuje liste wiadomosci ktore przyszły


@Kopytko1: pojawia się powiadomienie na ekranie, że wiadomość przyszła. po co do tego jakiś osobny widżet miaby być?
to nie szydera, serio serio nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@advert: @ks2m: kwestia gustu i preferencji, np. na androidzie mam widzet (czytnik rss) pokazujacy mi naglowki aktualnosci z polski i przesuwajac palcem po tym widzecie przesuwam po calej liscie do konca, nie musze klikac i otwierać osobnej aplikacji, ktore czesto sa nieczytelne maja w #!$%@? jakoś opcji i dodatkow krtore tylko zamazuja wszystko, a konfiguruje a40 dla Mamy wywalajać po prostu wszystkie mozliwe pierdoły i stawiajac na estetyke
  • Odpowiedz
(czytnik rss) pokazujacy mi naglowki aktualnosci z polski i przesuwajac palcem po tym widzecie przesuwam po calej liscie do konca, nie musze klikac i otwierać osobnej aplikacji, ktore czesto sa nieczytelne maja w #!$%@? jakoś opcji i dodatkow krtore tylko zamazuja wszystko


@Kopytko1: no widzisz, dla ajfoniarzy problem nie istnieje, bo otwarcie jakiejkolwiek apki to ułamek sekundy. a jak jest nieczytelna to jej nie używasz, i wybierasz inną.

więc ja np. cenię iphone za prostotę. nie muszę mieć żadnych dodatkowych widżetów. przychodzi powiadomienie, przesuwam palcem i od razu wszystko mam na dłoni. nie muszę korzystać z dodatkowych bytów, wspomagaczy aplikacji,
  • Odpowiedz
@advert: nie wiem skąd te kpiny, coś co jest dobre nie musi kosztować az 6000, co jest ceną tylko za markę appla i łupieniem frajerów, fakt - wolałem s8 ze wzgledu na lepszą jakość materiałówy ale juz tylko u chinoli mozna kupić, a nie bede wywałał 3 koła na nowego s10,
  • Odpowiedz
co jest ceną tylko za markę appla i łupieniem frajerów


@Kopytko1: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, z mojego punktu widzenia A40 to gówniany telefon zawalony śmieciowymi aplikacjami od samsunga z czego 3/4 nadaje się do odinstalowania, ale oczywiście nie da się tego zrobić, bo android daje taką wolność i możliwość personalizacji, że możesz sobie jedynie wyłączyć aplikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a za pół roku
  • Odpowiedz
@Kopytko1: no wiadomo że na głównym ekranie wygodniej. i tak właśnie jest z powiadomieniami - wszystkie mam na głównym ekranie. nie potrzebuję do tego dodatkowych widżetów.

coś co jest dobre nie musi kosztować az 6000, co jest ceną tylko za markę appla i łupieniem frajerów

mam wrażenie, że żaden z posiadaczy iphone nie kupuje sobie go kosztem Twoich pieniędzy, więc myślę, że argument jego ceny w ogóle nie powinien tu
  • Odpowiedz