Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@sztandar: Mieszkam kawałek od Wro, nie bardzo. Implikujesz że komunikacja miejska we Wrocławiu do czegoś się nadaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ponad pół godziny żeby z ronda Regana przebić się do centrum które jest 1km dalej


@ZMMN: rondo regana, szczytnicka, most pokoju, purkyniego i bang - jesteś w centrum w chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°) (oczywiście zakładając, że drogi nie zatarasuje wykolejony tramwaj, czy inne jebnięcie...)
  • Odpowiedz
@ZMMN: ziomuś zburzona estakada nie obsługiwała ruchu z kierunku z którego jechałeś więc właściwie o co pytasz?

Co więcej estakada „z Twojej strony” stoi i jakoś nie pomogła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zajf: na zburzonej estakadzie stała chociaż część korka która teraz stoi na przykład na moście Grunwaldzkim na którym stałem 4 cykle świateł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZMMN: sutryk niech jeszcze tą co została wyburzy, bo przecież niepotrzebna. Postawi się światła i będzie git.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zajf: estakadę zburzyli, teraz z są światła i klasyczne skrzyżowanie, a ty twierdzisz że ta zmiana nie ma wpływu na ruch od mostu grunwaldzkiego w kierunku miasta?
  • Odpowiedz
@ZMMN: przecież to nie ten kierunek. Na estakadzie mogły stać samochody, które stoją przed światłami w w kierunku Mostu Pokoju a nie z Grunwaldzkiego. Ci jadący z Grunwaldzkiego tak jak mieli swoją estakadę, tak nadal ją mają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
byłem odebrać samochód z warsztatu co mam go sobie włożyć do plecaka i wsiąść do tramwaju? ¯_(ツ)_/¯

@ZMMN: Tak, a o co chodzi?

  • Odpowiedz