Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zielony_wiatr: Jedyna przewaga Illustratora to dobra współpraca z pozostałymi programami Adobe. Corel jest bardziej intuicyjny i wygodniejszy w pracy, no i można tworzyć dokumenty wielostronicowe :)
Kompletnie nie rozumiem tego hejtu na ten program, pracowałem na różnych programach do wektorów i najlepiej wspominam Corela.
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr: Od poprawnej obsługi profilów ICC przez wszelkie inne możliwe opcje. Corel jest dla paniuś w biurze, które sobie chcą zrobić grafikę do plakatu na tablicę korkową. Jedyna zaleta Corela to obsługa starszych formatów plików np dla ploterów tnących.
  • Odpowiedz
@funeralmoon: Może i nie to, ale jest na tyle elastyczne, że zrobisz tym i wielostronicową ulotkę, i różnej wielkości billboardy na cały płot w koło inwestycji. A jak chcesz super prawilne strony to jest Indyk.
  • Odpowiedz
@funeralmoon: ani razu nie musiałem w ciągu ostatnich 15 lat. No ale ja druk robię niezbyt często. Ale jak Indyk wjeżdża to z zupełnie innych powodów (ma więcej ficzerów do automatycznej pracy z tekstem).
  • Odpowiedz
@funeralmoon: Zgadzam się z Tobą. Corel jest bardziej intuicyjny. Adobe ma strasznie brzydkie środowisko. Nie dość że wszystko jest czarne to jeszcze te odczepiane panele. Źle to się skaluje na monitorach FHD i UHD. To mi przypomina wojenki Atari vs Commodore. Potrafię zrobić to co chce zrobić na Corelu - plakat, ulotkę itd. Więc po co się na siłę pfxesiadac na co innego. A profile ICC itd? Nigdy mi to nie
zielony_wiatr - @funeralmoon: Zgadzam się z Tobą. Corel jest bardziej intuicyjny. Ado...

źródło: comment_ADtvRuCOiFva3G9KNKvaQ5nmhv6feVvP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz