Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oczywiście, że tak będzie. Husky to wymagające psy a typiara pewnie chce go do bloku wziąć.

@Bodzias1844: Ja znam kogoś kto miał Huskyego w bloku, tylko, że dzieciak z astmą codziennie ~10 kilometrów z nim łaził, biegał lub jeździł rowerem.
  • Odpowiedz
@somskia: ja dostałem psa jak miałem 13 lat i wyjechałem do rodziców za granicę, bo tam zaczęli pracować. Nie znałem nikogo, był początek wakacji i któregoś dnia wpadli z psem.
Najlepsza przyjaciółka jaką miałem i, dzięki Bogu, nadal mam. Minęło ponad 10 lat i nie dawno musiałem sprzedać kompa, żeby o Nią zadbać, ponieważ pojawiły się pewne problemy zdrowotne. Przy tym było tyle nerwów, smutku, złości, niepewności, że serio -
  • Odpowiedz
@starskaj: o tym jak to się psy męczą w blokach to chyba pieprzą tylko ci co psa nigdy nie mieli. Mogę sobie mieszkać w bloku i zabierać psa kilka razy dziennie na godzinne spacery i będzie miał się lepiej niż jakby miał cały czas leżeć w ogrodzie.
  • Odpowiedz
@somskia: Jedyne szczęście jest takie, że jak na szybko przeglądnąłem zrzutkę szukając tej aukcji (nie znalazłem, może usunęli), to dosłownie każda aukcja, w której było zbieranie na husky'ego kończyła z zebranym 0 zł. Gorzej, jeśli kiedyś u tych ludzi z husky'ego zrobi się dowolny piesek, albo kotek i pojadą go wziąć do schroniska, albo od kogoś za darmo z olx. Tak jak niektórzy tu pisali, o jakiejkolwiek opiece weterynaryjnej oraz
  • Odpowiedz
A to się da gdzieś zgłosić? Skoro ona taka agresywna na komentarz to co się musi dziać jak gowniak odmówi jedzenia albo powie ze kotlety c-----e? Obraz grupy finansowanej z naszych podatków...
  • Odpowiedz