Wpis z mikrobloga

"Łysy nie może być Chadem? Hahaha Po prostu ogól głowę na łyso i zrób sylwetkę na siłowni. Nie rób sobie wymówek! Popatrz tylko na Jasona Stat..."
TWARZ JEST WSZYSTKIM!
Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze. Jedynie mężczyźni z bardzo wysoce zandrogenizowaną twarzą, po utracie włosów mogą pozostać atrakcyjni dla kobiet. I to też nie dla wszystkich, bo część z automatu odrzuci Stathama tylko dlatego bo - "Nie lubię łysych hehe".
Tak wysoka androgenizacja facjaty jak u Stathama występuje bardzo rzadko. Zakolakowi COPE-erzy, podają w/w oraz Dwayna Johnsona (dziwnym trafem z budową atlety, 196cm wzrostu o egzotycznych rysach twarzy) za przykłady... Oni wyglądają znacznie powyżej przeciętnej jak na swój wiek. Już nie mówiąc o tym, że są znanymi na cały świat aktorami z Hollywood, z dziesiątkami milionów dolarów na koncie.
Wy, jako manleci z przeciętną/słabą androgenizacją twarzy myślicie, że będziecie mieć równie wielkie powodzenie jak "The Rock" po utracie włosów?
Jeśli kobiety nie zwracają na Was uwagi teraz gdy macie włosy (a raczej ich resztki) to nie zaczną tego robić gdy ogolicie głowę i zrobicie sylwetkę.
Taki oto, ZakolPill ode mnie z rana...
#przegryw #lysienie #zakola #zakolaboners #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wyglad #stulejacontent #takaprawda
B.....W - "Łysy nie może być Chadem? Hahaha Po prostu ogól głowę na łyso i zrób sylwe...

źródło: comment_IBVTpa7cbbEN7TbFMwCvRjWQPzy9tW1F.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@majkkali: no tak bo to czyjaś wina ze jest niski i ma brzydka twarz i przez to 99 % kobiet go odrzuca na starcie,


@OddajButa123: @Blackpill_RAW na brak kontaktow z kobietami albo ich niską jakość lekarstwem są: -psychoterapia -praca nad charakterem -sport/hobby bądź inne legalne źródło endorfin -praca nad swoim wyglądem (moda, fryzura, zapach, HIGIENA OSOBISTA) -praca nad obecnymi więziami międzyludzkimi

Zdecydowanie pomocne nie są: -wzmacnianie swoich
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: przeczysz sam sobie że to tylko wygląd. Sam jakiś czas temu pisałeś że na tinderze miałeś 100 par czyli jakiś look masz. Z tym że jesteś mega #!$%@?, dlatego każda kobieta jaka cię spotkała uciekała jak najdalej.
A teraz mozolnie CODZIENNIE wrzucasz posty o tym jaki świat jest niesprawiedliwy bo kobiety nie chcą umawiać się z łysymi karłami.
To brzmi jak feministka która ma ból dupy o to że
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW

Jest takie powiedzenie - "Ładnemu we wszystkim ładnie", czyt. Jeśli posiadasz wysoki potencjał genetyczny do spłodzenia silnego potomstwa, to w większości fryzur/ubiorów/innych rzeczy zależnych od woli, będziesz odbierany przez osoby odmiennej płci jako ktoś atrakcyjny.


Nie do końca się z tym zgadzam. Jak ktoś nie czuje się dobrze w jakimś ubraniu, może nie czuć się tak pewnie i przez to tracić na atrakcyjności
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blackpill_RAW: #!$%@? kocopoly. Twarz kora wkleiłes nigdy by tak nie wyglądała przy bodyfacie, który jest potrzebny żeby być tak docietym. Zaraz by wyszły typowi kości policzkowe, wysusyszloby go. Zdjął by okulary, walnął soczewki, ogolilby ryj albo zapuścił brodę i byś go nie poznal.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimowyGoj: nie wiem nie znam sie. Dla mnie jest Wielka napakawana swinią (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) z łysą glacą czyli spełnia kryteria :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CampTrump: "Jakis" look ma każdy. Ja przegrywam przez głowę to fakt. To nie tak że kobieta uciekała jak mnie poznała bo ich nie dopuszczałem na tyle. Ja się NIGDY z żadną nie spotkałem. Bywało że już miałem umówione spotkanie ale w ostatniej chwili usuwałem pare bo myślałam, że nie no nie dam rady tylko zrobie z siebie kompletnego debila na spotkaniu bo bie umiem rozmawiać . Inna sprawa, że oczywiście
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chanelzeg: Też tak uważam. Gdyby Francisco Lachowski wyłysiał to nie byłby atrakcyjny dla kobiet. On ma mały poziom ogólnej maskulinizacji twarzy i ciała przez co bez włosów z automatu stałby się podczłowiekiem.
  • Odpowiedz
Gdyby Francisco Lachowski wyłysiał to nie byłby atrakcyjny dla kobiet.


@Blackpill_RAW: Ale skąd ty możesz w ogóle takie rzeczy wiedzieć?? Skoro:

To nie tak że kobieta uciekała jak mnie poznała bo ich nie dopuszczałem na tyle. Ja się NIGDY z żadną nie
  • Odpowiedz