Wpis z mikrobloga

Hej to znowu ja xD była nie przestaje DZIEŃ W DZIEŃ zaglądać na instastory gdzie mnie nie followuje, ale się nie odzywa i ja do niej też. Nie chce jej blokować tylko szukam wytłumaczenia, jeśli mnie zostawiła to po co wchodzi przez rok ( kiedyś w marcu albo kwietniu jej zapytałem to niby z nudów xD ) #rozowepaski help
#zwiazki
  • 23
@perrod: obrabiania dupy to raczej nie bo często sprawdza rano jak wstanie xD sam nie wiem kufa czemu wchodzi, ja jej powiedziałem po rozstaniu że znajomymi nie będziemy bo nie chce widzieć jak sobie z kimś życie układa bo mi zależy, i usunąłem z fb/ig, ciekawi mnie jakiś punkt widzenia #rozowepaski
@Alorotom: bo mimo wszystko tęskni. Ona tak po prostu czuje potrzebę wiedzieć co u ciebie, uczucia nie gasną ot tak. Chociaż przez rok to jej #!$%@? powinno minąć takie sprawdzanie. No i przede wszystkim patrzy, czy masz kogoś nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kommen-tu-ja: w lipcu gadaliśmy normalnie bo jej zawiozłem zdjęcia xD i pytała 3 razy czy mam kogoś, ale jak by tęskniła to by mogła jakiś ruch wykonać bo ja 3 razy próbowałem na poczatu roku i była #!$%@? xD i teraz się boję że znowu by była jakby się odezwał
@Alorotom: Ale jaki ruch ma wykonać skoro już nigdy nie będziecie razem, odpuść takie rozkminy lepiej. Wchodzi z sentymentu i tyle. Moje relacje czasem obserwują kolesie poznani przez tindera i którzy rownież mnie nawet nie obserwują. To mnie totalnie zastanawia, co nimi kieruje XD bo po ich fotach widzę, że typki zazwyczaj już kogoś tam mają, więc po #!$%@? sprawdzają jakąś randomową dupę
@kommen-tu-ja: To że wchodzą ci typy na insta popatrzeć na "dupę" i że kogoś mają to trochę inna sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytanie było czy ty wchodzisz na story swojego ex tak o popatrzeć jak go nawet nie followujesz