Wpis z mikrobloga

Mireczki, polecicie jakis smartwatch dla seniora z demencja? Szukane funkcje przeze mnie to GPS (zegarek byłby powiązany z moim tel, chciałbym wiedzieć gdzie w danym momencie znajduje się ta osoba) i dobra bateria (tak żeby przy tym GPS ładować nie trzeba było częściej niż raz na 4-5 dni)
Fajnie, ale nie niezbędne byłoby żeby można w jakiś łatwy sposób wyświetlać powiadomienia np wracaj do domu.

Wstępnie przeglądałem amazfit bip, budżet do 600zl +- (w razie czego można przekroczyć)
Watche ze stron dla osób z alzheimherem raczej odpadają, spotkałem się z opiniami że to bubel i słaba bateria, te dla dzieci raczej też (zegarek ma w miarę normalnie wyglądać).

#smartwatch #senior #amazfit #amazfitbip #alzheimer
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@tylkodobregeesy smartwatche typowe dla dzieci - można włożyć kartę SIM, zadzwonić na ten smartwach i też lokalizować. Tak to wygląda na papierze, opinie już są różne. Jakiś garett kids na przykład. O niczym innym nie słyszałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkodobregeesy: chyba wygodniej wyjdzie Ci rozejrzeć się za lokalizatorem GPS, takim jakie montuje się w samochodach, tracking przez www, a wbudowana bateria trzyma kilka miesięcy, jedynym problemem może być rozmiar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz