Wpis z mikrobloga

Dzisiaj będę robił renowacje farelki... Miedzy innymi wymiana kabla. Bo 2kW sprawia że wtyczka parzy.

A wy co imprezy albo do klubów ? XD nawet mi was nie żal

Genialne to jest, moment nagrzalo mi garaż do 7 stopni z 1. Gdzie butla gazowa mogła napier...alac i ledwo się ogrzewało. Opłaca się nawet przy cenach prądu w stosunku do gazu. Bo mega wydajne to jest.

#majsterkowanie #farelka #elektryka
r5678 - Dzisiaj będę robił renowacje farelki... Miedzy innymi wymiana kabla. Bo 2kW s...

źródło: comment_HhhNIDshyVrSihjGsQ04RVoxv2gCv8RI.jpg

Pobierz
  • 11
@Bulcrock: Nie mogę znaleźć miernika, a dzisiaj już nie chce mi się szukać. W każdym razie to co udało mi się pirometrem zmierzyć, to do 140*C na 1 biegu, a na drugim przy 250*C przestałem mierzyć bo ciągle rosło i mnie parzyło w rękę już.
Teraz to dmucha, zawalone kurzem też było mega i dmuchało 60-70%, teraz ładnie po całości.

Dwa kable wewnętrze wymienione, nowa kostka, oczyszczone oraz nowy kabel zasilający
@r5678: u mnie też jest ten wyłącznik termiczny i wszystko śmiga jak trzeba musisz coś z nim mieć uszkodzone, trochę niebezpiecznie z tą zapalka. Zdarza się że wywali ten termin ale najczęściej jak jest gorący farelek a ja go momentalnie wyłączę bez wystudzenia ale parę chwil i można wcisnąć.
@r5678: Dziwne - mam dwie z kwietnia i sierpnia 1980 i u mnie nie ma takiego zabezpieczenia dostępnego z zewnątrz. Jest termik ale przy grzałce (jak w suszarkach do włosów) który sam załącza grzałkę spowrotem jak ją wentylator wystudzi. Widać doszli do wniosku, że to mało bezpieczne i coś dodali...

Jak chcesz ogrzewanie na ON/olej opałowy to kup sobie na ali/bang chińskie suche webasto.
Są wersje 2 i 5kW, a 8kW