Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#revolut #revolut Ty miękka fajo....
Dzisiaj zablokowali mi wszystkie karty i środki na koncie, o czym dowiedziałem się podczas próby zapłaty.
Dlaczego?
Bo dawno, dawno temu przy zakładaniu konta zweryfikowałem się prawem jazdy, a nie dowodem osobistym. Wtedy nie było problemu, taka opcja była jak najbardziej dozwolona, a teraz nie można, bo Brexit.
OK, takie prawo, ale zamiast trąbić i wysyłać powiadomienia o kolejnych promocjach na plan metal, fajnie byłoby obok dać znać chociaż chwilę wcześniej, że blokują konto.
Czas popatrzeć w kierunku konkurencji... ( ͠° °)
#revolut #visa #mastercard #zalesie
  • 15
@bojesiewody: dziwne, że karty masz zablokowane. Sprawdzałeś podczas płatności albo w bankomacie? Też każą mi się zweryfikować ale dzisiaj na szczęście udało mi się zapłacić kartą i pozbyć się wszystkich pieniędzy stamtąd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krol_Dzielni: Przy próbie przelewu woła o weryfikację, ale faktycznie płatności kartą przechodzą. Sprawdzę jutro bankomat, tylko nie wiem jakie limity i koszty są przy wypłatach, a jak nie to jadę do Castoramy - tam zawsze gotówkę przy zwrotach oddają. Penisa zobaczą, a noe mój dowód osobisty, o! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krol_Dzielni: Przecież ten dowód jest wymagany przez prawo UK (KYC dla bankowości), czyli po Brexicie na bank Curve zażąda skanu dowodu, bo inaczej nie będą mogli działać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kot_w_krawacie: Bankomat dziala. Wyplacilem 800, czyli ten bezplatny limit, z bankomatu PKO bez prowizji. Ale zauwazylem, ze niektore terminale odrzucaja karte, a inne nie - w piekarni odmowilo, a za paliwo zaplacilem bez przeszkod.
W kazdym razie konto juz puste.