Wpis z mikrobloga

@Goodie_pl Srogo przeginacie... Ile razy mi jeszcze odrzucicie transakcje znajdując zawsze jakieś głupie wytłumaczenie? Rok temu odrzuciliście mi transakcje Mall.pl, a teraz cashback za rejestrację w newsletterze Zalando Lounge. 3.12 złożyłem kolejne zamówienia w Mall.pl - do dziś nie pojawiło się jako oczekujące. Reklamacja znowu zostanie odrzucona. Nie pieprzcie, że przypisane do innego partnera programu afiliacyjnego, bo to po prostu zwykłe, bezczelne kłamstwo. Mam dynamicznie przydzielany adres IP, co powoduje że restartowanie routera zmienia mi adres IP na nowy, dodatkowo przed transakcjami czyszczę ciasteczka (cookies) i zamykam oraz otwieram przeglądarkę.

#goodie #millenniumgoodie #cashback #millennium
sodapro - @Goodie_pl Srogo przeginacie... Ile razy mi jeszcze odrzucicie transakcje z...

źródło: comment_PnA8RW2RKG7513EhkrNiLV5JvU7Y3nOq.jpg

Pobierz
  • 11
@sodapro: akurat z Zalando była spora drama i odrzucali jak leci.
Moje reklamacje z 11.11 wciąż wiszą i już widzę jak to akceptują xD
Szkoda nerwów, lepiej zmienić cashback.
@Goodie_pl Tak sprawdzacie? Celowo utrudniacie złożenia ponownej reklamacji? Dlaczego rzekomo reklamacja „w trakcie”, a jednak jest w odrzuconych... Okradliście mnie wcześniej na transakcjach w sklepie MALL.pl, teraz również transakcja z 3 grudnia nie pojawiła się automatycznie. Chyba nie ma sensu nawet zgłaszać...

Poinformuję oba sklepy, że szkodzicie ich reputacji i wizerunkowi.

#goodie #cashback #millenniumgoodie
sodapro - @Goodie_pl Tak sprawdzacie? Celowo utrudniacie złożenia ponownej reklamacji...

źródło: comment_WKed5bGg9IrXZf3fYRMJcSw31sh43UJn.jpg

Pobierz