Wpis z mikrobloga

Hej, widzę, że została zamknięta kolejna flacha Tom Forda, także jeśli są jeszcze chętni to mogę jedna rozlac :)

https://www.fragrantica.com/perfume/Tom-Ford/Tobacco-Vanille-1825.html

Cena 5.4zl/ml rozlewam od 10ml

Zapraszam do deklaracji
Jeżeli znajdą się chętni, to mogę rozebrać jeszcze (min. 60ml deklaracji potrzebuje):
Rasasi La Yuqawam 3,5zł/ml
Rasasi La Yuqawam Jasmine Wisp 2,8zł/ml
La Yuqavam Ambergris Showers 3,6zł/ml (nie dziala kod)

Dekant 3zl, szip 13zl, możliwy odbiór osobisty w Warszawie (praga pld/Mokotów/wawer)
@dadas 20-30ml

#perfumy #rozbiorka
Paayor - Hej, widzę, że została zamknięta kolejna flacha Tom Forda, także jeśli są je...

źródło: comment_lsVuSAtW3SW3uJNHaFn3kpIVw7FU3gSk.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Opti: Tom Ford Neroli Portofino po 5,5zł/ml wychodzi. Mogę też spróbować rozebrać. Oud wooda niestety nie mają splasha w notino. :(
  • Odpowiedz
@Paayor: jak rozumiem 5.4zl x 50ml tylko nie wiem co to znaczy dekant :p i czy muszę dopłacić do tych 270zl tylko 3zl czy więcej.
Wiem ze zielonka ale konto założyłem żeby wziąć udział w tej rozbiórce :)
  • Odpowiedz
@Paayor: ELO, takie ogłoszenie:D bo też czaję się na flakon bo chce mieć u siebie:D jak skończy się flacha u paayora to można pisać do mnie:D #!$%@? ale wspieramy biznes perfumiarski w polsce, niedługo rozbiórki tylko z kasą fiskalną aby na bombelki było.
  • Odpowiedz
Zostało 80ml, więc niedużo do zamknięcia. :)
@pajetmajsan: Tak, tylko 3zł dopłaty wyjdzie. Ale wiem, że nie mam dekantów 50ml, największe 30, więc wyśle Ci dwa, ale płacisz za jeden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wonsz_zabujca: Dużo nie zostało. :P
  • Odpowiedz