Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#xiaomi zbyt pewnie się poczuło. wskoczyło na pozycję mocnego gracza na rynku i już zaczyna #!$%@?ć.
używałam takiego gestu: przesunięcie palcem w górę na ekranie głównym otwierało wyszukiwarkę google. lubiłem to, bo szybki dostęp i nie zajmuje się miejsca powiem wyszukiwarki.
niestety, od dwóch dni ten gest włącza przeglądarkę Mi - i raczej nie ma opcji, żeby to zmienić. przeglądarka wstaje dłużej i na dodatek #!$%@? mój świat informacjami z pudelka.
#miui
  • 9
@Tomek_Tcz: wyłączyć gest potrafię, ale to nie jest rozwiązanie. ja nauczyłem się tym gestem wchodzić do googla...
tak przy okazji, to wcześniej wkurzyli mnie tym, że po opuszczeniu górnego menu systemowego, w prawym rogu zniknęło kółko zębate z ustawieniami, a pojawiła się... lupa od google. a akurat tamtędy wchodziłem zawsze w ustawienia, bo 99% telefonów właśnie tam je posiada.
bez sensu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siergiej0: nie. wyciągnąłem ikonkę Google na pulpit i klikam ją, zamiast używać gestu.

ale powoli przymierzam się do pierwszej w życiu instalacji custom romu. z tym, że nie zrobię tego na swoim telefonie, bo za bardzo go potrzebuję. :)
ale akurat tak się składa, że na dniach kupię xiaomi mamie, i będę na nim ćwiczył.
tym bardziej, że pojawił się kolejny powód: nowe xiaomi sprzedawane w europie nie nagrywają rozmów, bo