Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 397
Korzystajac z tego że jesteśmy tu w zaufanym gronie najbliższych podzielę się z wami taka jedna swoją sytuacja, po której chciałem się zapaść pod ziemię. Gotowi?

Kilka lat temu jechałem jeszcze polskim busem długa trasę. Podrozowalem nocą, aby na miejscu być w okolicach południa, ale nie ważne. Podczas tej podróży sobie przysnalem, zostałem jednocześnie obudzony oraz przestraszony moim własnym pierdem. Całe szczęście że obok mnie nikt nie siedział. Ja z tymi ludźmi jeszcze jechałem przez 400 km.
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Aerwin: Nie, pasażerem. Ogolem oprócz Was to o tej przygodzie mojej wie tylko moja różowa. Powiedziałem jej po 5 latach związku. Tak się składa, że to właśnie do niej jechałem wtedy
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: Pamiętam jak jechałem w pociągu przedziałowym i jakoś nogi miałem wyprostowane na krzyż z jaką dziewczyną. Nie jak creepy ale jakoś tak wyszło. No i to był jeden z tych rzadkich snów, że spadam. Jak się obudziłem i ją kopnąłem XDD Cringe w #!$%@? ale się zaśmialiśmy i przeprosiłem ale do dziś czuję tę śmierć w środku
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista mój obecny mąż, ale wtedy jeszcze chłopak obudził mnie w nocy i mówi "zesikalem się do łóżka" xD no i faktycznie moje łóżko było całe mokre ( ͡º ͜ʖ͡º), ale jakoś to przeżyliśmy. Parę dni, czy może tygodni później powtórka z rozrywki.
To były początki naszej znajomości ((oo))
  • Odpowiedz
@KrwawyPacyfista: To jest nic. Będąc w liceum puściłam głośnego bąka w klasie (myśląc ze będzie cichy, och, jak bardzo się myliłam). Akurat u odpowiedzi stał nasz mało popularny kolega z klasy i niestety poszło na jego konto ;/ Do tej pory czuje się z tym zle, bo nie przysporzyło mu to popularności, ale kto by się przyznał mając 16 lat gdy kozioł ofiarny sam się znalazł?

Jestem złym, obrzydliwym człowiekiem.
  • Odpowiedz