Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh, przygnębiające jest to, że jako młody samotny ojciec (26 lat, syn 4) nie mam już raczej szans na żadne romanse ani na bycie szczęśliwym. Często mi się śni, że jestem z kimś w związku, że jest mój syn i sobie żyjemy. Po czym trzeba wstać. Wtedy wszystko wraca do czarnej rzeczywistości. Nie odbierajcie tego jako depresyjne smuty czy coś. Po prostu boli mnie to, że od 4 lat prób wchodzenia w coś nowego ( ( ͡º ͜ʖ͡º) ) wszystko spala na panefce. Tak o, czasem bez powodu. Syn jest dla mnie najważniejszy, chciałbym stworzyć dla niego normalny dom z przyszywaną mamą, ale to chyba nie jest mi pisane. Zostanie już tylko praca do końca życia żeby za dużo nie myśleć o głupotach. Czysto, po ludzku mi po prostu cholernie przykro. #syn #ojciec #zwiazki i trochę też #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 18
bo dziecko w tak młodym wieku nie świadczy dobrze o facecie


@ripleyx: no zależy od sytuacji, bo to akurat mocno nienaturalne, przeważnie to kobieta siedzi z swoim dzieckiem. Wiele facetów porzuca swoje kobiety ten zaś inaczej na to patrzy.
Różowa: Bądź po prostu dobrym, fajnym ojcem dla swojego syna. Kobietę prędzej czy później znajdziesz. Dbaj też o siebie. Seksi tatusiek to dobra partia.
Musisz jednak pamiętać, że chociaż dziecko jest najważniejsza, potencjalnej partnerce również trzeba pokazać, że nie będzie spychana na dalszy plan.

A w ogóle to nie brakuje samotnych matek. Nie zawsze są to bezmózgie karyny. Czasem po prostu ludziom nie wychodzi i się rozstają, mimo iż mają dziecko.
@AnonimoweMirkoWyznania: podstawowe pytanie to czy jesteś atrakcyjnym samotnym tatą, czy nie? Skoro piszesz tutaj, to znaczy, że nie jesteś (tak mi się wydaje). Samotny tata jest ekstremalnie pożądanym towarem na wtórnym rynku matrymonialnym, oczywiście jeśli byłby pożądany na rynku pierwotnym... Co Ci mogę poradzić, musisz zacząć wyglądać i zacząć sobą coś reprezentować. Zabierz młodego na benefis, wystawę, wernisaż, tam gdzie są samotne mamusie. Będziesz w centrum uwagi, nie zwracaj uwagi na
@JakTamCoTam: Nie to miałam na myśli, sam fakt, że nie uciekł po wpadce i potrafi wziąć odpowiedzialność za to co zrobił dobrze o nim świadczy ale równocześnie sam fakt, że w ogóle zamiast pomyśleć dopuścił do takiej sytuacji, że pojawiło się nieplanowane dziecko nie jest niczym pozytywnym