Wpis z mikrobloga

#komputery #laptopy
Mam pytanie, czy warto sobie kupić małego laptopa, który miałby służyć tylko jako maszyna do pisania i programowania? Jak z wygodą pisania na małej klawiaturze? Zastanawiałem się też nad kupnem tableta surface plus dedykowana klawiatura. Ma ktoś jakieś doświadczenie?
  • 6
@Adrian00: Miałem kiedyś jak dobrze pamiętam HP Mini i nie polecam. Ekran 13 cali, zacinał się na wszystkim... Choć nie pomyślałem jak go miałem i wrzuciłem Windowsa 8.1 a mogłem Linuxa. Kupiłem refurba za 600 złotych. Było to jakoś 7 lat temu.
@ThreeDog:
Oglądam sobie recenzje na YT ale bym chciał znać opinię kogoś kto teraz z takiego urządzenia korzysta. To nie byłoby moje główne urządzenie do pracy, bo mam w domu stacjonarkę. Ale coś co można łatwo wziąć w drogę na uczelnię albo bez problemu wziąć w ręce w pociągu. Duże laptopy są ciężkie i nieporęczne.
@Adrian00: Taką samą sytuację miałem ja. Czasami chciałem w łóżku obejrzeć Twitch, serial i takie było jego zastosowanie. Stacjonarkę odpalałem gdy miałem ochotę dłużej posiedzieć, pograć.
Jak masz okazję to przejdź się do sklepu i przetestuj wielkość lapka i bierz coś ( ͡º ͜ʖ͡º)