Wpis z mikrobloga

Jaką lampę do wyremontowanej kuchni kupić? Kuchnia jako oddzielne pomieszczenie (nie jest to aneks, ani jadalnia). Dość mała, strzelam ze 2,5x3,5m. Płytki zółto-pomarańczowo-kremowe (jakoś tak, ciężko to mi nazwać, w każdym razie jasne), szafki dół kolor jasnego drewna, blat też, szafki góra białe. agd to lodówka bez zabudowy inox/grafit, piekarnik czarny-inox, płyta czarna, okap czarny, zlew czarny. Na suficie są białe panele, patent, że bez problemu można to zawsze zetrzeć, bo na farbie po roku już było przebarwienie nad kuchnią (kuchnia gazowa, tak mam okap).
Lampa będzie wisiała na środku kuchni.
#kuchnia #remontujzwykopem #remont #aranzacjawnetrz #wyposazeniewnetrza
  • 4
@emebotskcus: Ale jaką budowę? Ja myślałem po prostu nad zwisającą prostą lampą z jedną żarówką. Dziewczyna się kłóci, że jedna żarówka to nie bo ciemno będzie. Ale sama wskazać czegoś nie potrafi. Ona by zawiesiła najlepiej takie do jadalni kilka zwisających żarówek. Naoglądała się jakiś aranżacji kuchni z wyspami itp i teraz cuduje.
@emebotskcus: A widzisz. Też mam taką kuchnie u rodziców (to samo osiedle) i jest jedna lampa z mocną żarówką i jest super widno. A lubię widno bo mnie oczy bolą przy takim półmroku. W tym nowym mieszkaniu przed remontem też była jedna taka lampa. 2 punkty to tak średnio bo z każdej strony szafki mam i jest dosyć ciasno tam. Tylko, że ja tą lampę mam z jasnym mlecznym kloszem/abażurem (nie