Wpis z mikrobloga

Wszyscy organizują ligi online, czy to F1 2019 czy Asseto Corsa, a może by tak zaszaleć i zrobić ligę z prawdziwego zdarzenia?

Chodzi mi o gokarty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo tego, że jestem wieloletnim fanem simracingu i swoje w różnych ligach przejeździłem, to jednak rywalizacja na żywo całkowicie deklasuje gry, emocje które dają gokarty na otwartych torach są niesamowite.

Co myślicie o moim pomyśle? Mógłbym też robić realizacje z wyścigów, mielibyśmy swój tag na wykopie, rekrutowalibyśmy nowe osoby itd, generalnie masa pomysłów na to jest, ale czy są jacyś chętni?

Ja jestem ze śląska, są tu fajne tory halowe, w Sosnowcu, w Bielsku Białej, ale też w Krakowie jest świetny tor otwarty, ceny za jazdę przy większej ilości osób byłby niższe, bo rezerwowałby się je wcześniej.

#kubica #gokarty #f1 #krakow #katowice #simracing
źródło: comment_ExYef15jH3HL0mzv4bkNNzo8GB1sjj6y.jpg
  • 33
@diarrhoea: e tam, wszystko da się zrobić jak są ludzie chętni. Znam ekipę z Bielska Białej która co tydzień organizuje sobie jazdy na gokartach, mają przy tym masę zabawy i niekoniecznie rywalizują na maksa by sprzeczać się kto ma lżejszy gokart.

Ja myślę o tym bardziej for fun ale z jakąś w miarę dobrą organizacją, tabelą punktową oraz kwestią wizualną w internecie/na wykopie, by to wszystko było ładne, przejrzyste i dawało
@MGfilms: #tarnow here, najbardziej leżałby mi Kraków, bo bliżej :) Wiadomo, że nie każdemu dogodzi, ale może dało by się podzielić Polskę na A i B, a może i C i D i organizować coś takiego bardziej lokalnie. I jednak nie częściej niż raz na miesiąc/dwa. No i nie trzeba być na każdych zawodach tak długo, jak długo mówimy o zwykłej zabawie :)
@diarrhoea: @raider87: u mnie jest liga
@MGfilms: na simracing.pl w okolicy trójmiasta panowie się organizowali długie lata w lidze gokartowej. To jest generalnie świetny pomysł - służę pomocą przy organizacji. Sam z przyjemnością wezmę udaiał, bo dawno szukałem ludzi, z którymi możnaby pojeżdzić.
Ja jestem ze śląska, są tu fajne tory halowe, w Sosnowcu, w Bielsku Białej, ale też w Krakowie jest świetny tor otwarty, ceny za jazdę przy większej ilości osób byłby niższe, bo rezerwowałby się je wcześniej.


@MGfilms: Sosnowiec i fajny tor xD nie przesadzajmy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MGfilms: nie wiem czy jeszcze aktualne, bo teraz ze względu na posta w innym temacie zetknąłem na profil, ale jak coś to ja na gokarty też bardzo chętnie ;D jeździłem w Bytomiu. Złożyłeś jakaś grupkę może już? ;D