Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 170! W dzisiejszym wysrywie padło 17 HASEŁ oraz POTRÓJNE BINGO! Wyniki:
Na wstępie MIEDZIANY MACGYVER żali się że SE wymyślił robotę że O MATKO KOCHANA JEDYNA. No cóż, jak miał ZACHCIANKĘ gówno-szafkę, z której skorzysta raz na rok, to jakoś niespecjalnie mi go żal. Z typowych zwrotów na początku: "nabyłem drogą kupna".

JĘZYK POLSKI: TUTEJ; DZISIEJ; 1200 DIÓD; Aale SE zrobiłem WARSTACIK;

1:07 potężne BEKNIĘCIE. Serio, on nie może zacząć ujęcia od nowa jak słyszy i czuje że mu się odbiło? Przecież to ohydne jest.

BŁĄD TECHNICZNY 1:18 "egłem na szufladzie." Co "egłeś?" Może przebiegłeś? Zadyszka jest spora, ale konstrukcja nie wygięta.

2:40 PRUSAK stoi w jednym kącie.

3:38 podnieta JAPKOWYM zegarkiem, z którym zsynchronizował oczyszczacz powietrza. Wykrył mu że jest zatruwany. Niech go wstawi do kibla, to się TESTOWANY sprzęt spali po tygodniu.

3:45 trochę poleciało KURNIA syfu z tego i już się włączył. #kieleckiulaniec dziwi się że coś co ma czyścić powietrze np. ze smogu, czyli o wiele drobniejszych cząsteczek, reaguje na dym z lutowania. Brawo!

4:10-4:20 co tu się #!$%@?ło XD No, no, #ussponton w 2019 roku odkrył szybkie, jednosekundowe przejścia (jedno ze SKLEPU). Mam nadzieję że będzie korzystał z nich częściej, np przez cały wysryw. "Ujęcie z kokpitu-sklep-fast food- ujęcie z kokpitu- dom-plansza końcowa". 6 sekund i po wysrywie, fajnie, krótko, a treści metytorycznej raczej by nie ubyło.

INTERAKCJA Z WIDZAMI 4:27 #rycerzekomody pytają gdzie kupuje się #!$%@?, chińskie LED-y. On LINKOWAŁ W OPISIE, ale żali się że chyba co niektórym trudno dotrzeć do tej kwestii! Tu akurat ma trochę racji, już #!$%@? z tymi jego [ref]linkami, ale żeby nie znaleźć takiej pierdoły na aliexpress to trzeba być albo leniem albo dzbanem. Przy okazji nastąpiło MACANKO światełek. Od 6:34 wielkie MACU MACU nowej-starej zachcianki.

KOMODA RADZI: chodzenie po marketach budowlanych jest bezcelowe, bo można taniej kupić przez internet. No ba, pewnie że można. Ale czy aby to "kupowanie przez internet" i żalenie się na drogie ceny wkrętarek nie kolidują z jego stałym tekstem o tanich narzędziach z plasteliny? #bebzunlogic

13:44 JA PIERDZIELE, no "warstacik" niesamowity

Z DYSTANSEM! I łapką w dół, którą tylko on zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
źródło: comment_iaBmoQQU6MJa16q0ganvCaeW4z7ZLRqW.jpg
  • 3