Wpis z mikrobloga

Tak apropos kariery po BB. Oglądam różne relacje na IG uczestników BB i np 0atrzac na zycie Madzi za nic bym się z nią nie zamieniła. Wstaje czasem z rana o 10,o 13 je śniadanie, make up 3 godziny aby potem iść na jakiś event na którym nie wie, o co chodzi na 2 godziny. Ewentualnie relacja typu "dzisiaj zajmuje się rozpakowywaniem kartonów" albo "dzisiaj mam dzień odpisywania na wiadomości". Wiem, że pewnie zarabia na tym więcej niż ja w swojej pracy, ale to jest takie nudne, ograniczające umysłowo, że aż mnie boli jak to oglądam.
#bigbrother
  • 13
@Missty: tylko ona nic nie robi xd nie mam bólu, że zarabia na tym, chodzi mi o to, że to jest tylko egzystowanie bez żadnego celu. Inne instagramerki chociaż maja jakies zainteresowania albo zajmują się jakaś rzeczą przez większość czasu, nie wiem, modeling, stylizacje, podróże czy inne pierdy. A tutaj nie ma nic.
@Lala27789: ale powiedzmy sobie szczerze, Madzia ma dosyć niskie horyzonty. Oglądaliśmy ją 3 miesiące i to jest prosta osoba, bez większych aspiracji, jedyne co ją charakteryzuje to dobre serduszko i uroda ¯_(ツ)_/¯ i niech taka sobie będzie, nie każdy jest tytanem intelektu jak Kamil xd
@Lala27789: ja zawsze jestem ciekaw, jakież to zainteresowania i mega pasje mają ci, co najbardziej jej wytykają, że ona nic. I nie chodzi mi o codzienną harówę na etacie, pieluchy, czy wyprowadzanie psa na spacer, bo to również szara egzystencja jest.