Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:00:02, Środa, 04 grudnia 2019. Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:48. Będzie oświecało nas 7 godzin i 37 minut, w zenicie znajdzie się o 11:36 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:25. Ciemna noc zapadnie o 16:54, ale gwiazd można wypatrywać od 16:08.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Razowe gnocchi


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 44
@Pjotsze: @TomTailor100: @wyinwidualizowany: @Dziesion: @wynalazek_one: @Kalmuk32: @Peter_Mountain: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Stalowa_Figura: @Formbi: @Rudalke: @PaniczPokerowy: @bolorollo: @unizony_czlonek: @Pelit: @buczubuczu: @algus: @Sikorka2017:
@micke: Dzień doberek! Od rana coś załatwiam i jeżdżę także dopiero teraz mam czas napisać. Dzień udany? bo u mnie tak, a nawet bardzo!
Mam paczkeeeee! Wróciłam do domu i za mną jechał już listonosz
Pobierz Wejszlo - @Pjotsze: @TomTailor100: @wyinwidualizowany: @Dziesion: @wynalazekone: @Kal...
źródło: comment_tJakicFKzXqKb5j30xpgBh3DdNUzZjQQ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke: @Pelit: @unizony_czlonek: @Rudalke: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Kalmuk32: @wynalazek_one: @Dziesion: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @TomTailor100: @Wejszlo: witajcie ciepło. Kolejny dzień za nami, zimno na polu, kopanie to jest jedno wielkie eh. Jak nie rurki z kupom w środku, to kable w ilościach ociebaton oraz korzenie na rogu, których nie idzie nijak wyszargać. Także no, jest trudno, dziś jeszcze wiało, całe szczęście grube skarpety robią
@micke: @Pelit: @unizony_czlonek: @Rudalke: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Kalmuk32: @wynalazek_one: @Dziesion: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @TomTailor100: @Wejszlo: @buczubuczu: Cześć kochani, 2 dni mordęgi skończone. Jutro wole, więc odpocznie człowiek. Z dobrych waidomści, jeden kolos zdany na 3 dzisiejszy raczej tez zdany, więc coraz bliżej końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro będę działać z autem, po południu spróbuje go odpalić i
@buczubuczu ja mam krótkie pytanie, też tak "śpiewasz" mówiąc: no idź że na poleeee? Moja babcia pochodziła z Galicji i mam trochę rodziny w Krakowie to mnie to zawsze bawi jak się widzimy czy słyszymy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@algus odpoczywaj, potem już tylko praca