Wpis z mikrobloga

Jak uzbierać 10k w jeden dzień? Wystarczy być ładną dziewczyną. Pisze, że choruje na depresję i kilka chorób psychicznych. Cel szczytny, ale żaden chłopak by tyle nie dostał. Najwięcej wpłacił pan Piotr, bo aż 1000 zł. Ktoś jeszcze w Polsce się dziwi, że stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet wynosi w zależności od badań 8-13 do jednej?
#przegryw #depresja
El_Pollo - Jak uzbierać 10k w jeden dzień? Wystarczy być ładną dziewczyną. Pisze, że ...

źródło: comment_7JRkH7xVnRPVjXyDZMNyuJTFbBmtELVK.jpg

Pobierz
  • 69
@Nudziarz-Spokojny: z resztą o #!$%@? ty się czepiasz typie xD
Ktoś chce to wpłaci kto nie ten nie.
Ja nie żule od ludzi, ty nie wpłacasz takim laskom co liczą na czyjś hajs, więc o co drażysz temat

Czy ja się faflunie o to, że gdzieś tam jakiś facet właśnie gwałci własną córkę?
Czy o to że jakiś typ porwał i zabił własnego syna by zrobić na złość żonie?

A może
@El_Pollo: Ani troche nie jestem zdziwiony. Rodzac sie brzydkim mezczyzna jestes dzis jak zydzi w okresie holocaustu, oczywiscie [jeszcze] nie sa zamykani w obozach ale spolecznie podobne nastroje, no i wejdzie w przyszlosci mnostwo regulacji utrudniajace dodatkowo zywot takim osobom- tacy beda placic bykowe na 500+ dla madek, renty i inne zapomogi nie dostana w zamian nic oprocz pogardy spolecznstwa.