Wpis z mikrobloga

generalnie co robić albo czego nie robić zeby nie być nachalnym wobec rozowej? zyjemy raczej w luźnych stosunkach i gadamy na wszelkie tematy bez tabu, jednak nasz kontakt nie jest jakoś intensywny ot jak sie gdzieś widzimy to przybijemy sobie piątkę czy się usmiechniemy do siebie ale jeśli chodzi o spotkania sam na sam to nie jest rewelacyjnie bo gadamy dosyć rzadko a piszemy jeszcze rzadziej ale jak juz gadamy to myślę ze jej i mi sprawia to przyjemność (jakieś żarty, docinki etc.) znamy sie od lat przedszkolnych (lvl 19 btw). Chciałbym teraz pójść o krok dalej bo podoba mi się juz od paru lat ale nigdy nie mialem odwagi zeby jej to w jakiś sposób pokazać, teraz jakoś czuje chęć bycia z nią częściej i mam plany by zaprosić ja na spacer, do restauracji czy nawet do siebie ale wiem ze może to być dla niej dziwne ze nagle chce z nią spędzać tyle czasu. Nie chciałbym bym wyjść na nachalnego desperata tym bardziej że i ja i ona zaraz kończymy szkołę wiec każdy pójdzie w swoją stronę, czasu jest mało ale chciałbym jej jakoś to pokazać ze mi na niej zależy.
#rozowepaski #pomocy #przegryw
  • 7
@bartaas: myślę, że po prostu spróbuj. Zaproś ją gdzieś i bez spiny, jeśli nie ma nic przeciwko tobie to nie stwierdzi, że jesteś desperatem póki na spotkaniu nie wepchniesz jej rąk w majtki i nie spytasz czy ci da dupy.
@bartaas: wszystko rozbija się o wygląd - jeśli jej się podobasz to co byś nie powiedział i co byś nie zrobił będzie git, chyba, że to będzie jakoś naprawdę mocno #!$%@? - jak ci już ktoś wyżej powiedział, zaproponuj wyjście gdzieś, jeśli po prostu raz na jakiś czas ją gdzieś zaprosisz o ile nie odmawia cały czas to to nie jest żadna nachalność.