Wpis z mikrobloga

@klik34: Auth nie daje Ci żadnej gwarancji że koleś nie odzyska konta - jedynym takim 100% zabezpieczeniem jest dowód osobisty gościa - bo nawet nie jego skan, gdyż blizz uznaję w najwyższej mierze zdjęcie dowodu na aktualnej gazecie.

THO ile już sprzedaje/skupuje konta to zdarzają się takie i większe okazje - całkiem naturalnie. Różni ludzie.
@Dreszczyk: Sprawdziłem. Nie wpisane. Ale z drugiej strony zdaję sobię z tego sprawę że za pomocą klucza to konto prędzej czy później odzyska. Nie ma to wiekszego znaczenia bo chcę przejść fabułę D3 (nie grałem wcześniej) i pewnie odstawie w kąt.
@Tuniu77: Czemu jestem oszustem ? On dostał konto które chciał i ja dostałem drugie w zamian. Pytanie czy on nie będzie oszustem który będzie chciał to konto odzyskać.
@klik34: Największy chyba deal jaki miałem to konto WOW (3 x 90lvl) + DIII + SC II + drugie konto z wow i SC II - I to koleś wymienił u mnie na RAF z mountem (wartość 15zł).
@Dreszczyk: Jakbym podesłał ci fotki przedmiotów byłbyś w stanie ocenić wartość ? Ja się nie znam :P Tyle że jak kupującemu to konto buchną to będzie problem dla mnie ;D Przeczekam do końca wakacji jeżeli do tego czasu wciąż będę posiadał te konto to znaczy że jest moje i gość jest słowny
@klik34: Nie wiem czy wiesz, ale to koleś z którym się wymieniłeś wyszedł na tym lepiej. King Rammus to skórka dostępna tylko dla Closed Beta Players i jej ceny rozpoczynają się od 300 $, bo jest uważana za jedną z pięciu najbardziej rzadkich skórek występujących w grze, już nie dostępnych i Riot nigdy nie wyda jej ponownie - swoją drogą skórka fajnie nawiązująca do Mario. #genius
@Sarpens: Ta skórka była taka droga szczerze mówiąc. Teraz już nie jest. Ceny 30 poziomowego konta z tą skórką i wieloma innymi (m.in. Pulsefire Ezreal) zaczynają się już od 40$ więc czy ja wiem czy jestem stratny ?