Wpis z mikrobloga

Jeśli to nie fake to ładnie mają #!$%@? w głowach xD
"UWAGA!!!!!! Chcę wszystkich OSTRZEC przed restauracją "Podzamcze" na Górze św. Marcina w Tarnowie. Nie chodźcie tam, jeśli Wam zdrowie i życie miłe!

Moi rodzice byli tam na imprezie andrzejkowej. W czasie zabawy właściciel lokalu skonfiskował prywatną butelkę wódki należącą do moich rodziców. Przy wyjściu ojciec chciał ją odzyskać, właściciel nie chciał oddać, wywiązała się z tego kłótnia i zrobiło się nieprzyjemnie. Nie wnikam w to jakie słowa padły i kto kogo prowokował, bo mnie tam nie było. Pewnym jest, że moja mama nie zrobiła kompletnie nic złego i próbowała konflikt załagodzić. Kiedy rodzice wyszli z lokalu, w krótkim czasie wybiegło za nimi pięciu oprychów, prawdopodobnie jakichś znajomych właściciela. Krzyknęli za moją mamą "to ta szmata w czerwonym!", po czym rzucili ją na chodnik i zaczęli kopać. Mój ojciec pobiegł jej na ratunek i wtedy również on został brutalnie pobity, ma fioletową twarz. Opryszki wróciły na zabawę i przy policji udawały, że pierwszy raz widzą moich rodziców na oczy.

Moi rodzice nie chcą sprawy zgłaszać, nawet nie pojechali do szpitala. Ale mnie krew zalewa, że takie szuje chodzą po tym świecie i mają się dobrze. W pięciu facetów kopać po głowie kobietę prawie 50-letnią, która waży czterdzieści parę kilo i nikomu krzywdy nie zrobiła? To jest dla mnie abstrakcja jak można być takim gnojem, #!$%@?, łachudrą... no słów mi brakuje. Restauracja ma fanpejdża, ale nie można na nim wystawiać recenzji. Wystawiłam je za to na wszelkich innych portalach jakich się dało. Proszę, uruchomcie pocztę pantoflową i przekazujcie znajomym, żeby tam nie chodzili i nie dawali zarabiać tej bandzie."
https://www.facebook.com/natalia.gdula666/posts/3071077469587907
#facebook #facebookcontent #tarnow #rzeszow
  • 13
@krzy222: na podzamczu jest masa kamer, jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce to nie chce mi sie wierzyć, że nikt z ochrony na podzamczu nie zaregowal i nie zawiadomił policji. Moim zdaniem albo sam facet sprowokował bójkę i przy okazji jego żona oberwała, albo to zarzutka. Po za tym był wyraźny regulamin dotyczący zabawy, że jest zabronione wnoszenie własnych trunków alkoholowych, ponieważ w cenie pary jest zawarty alkohol dla uczestników imprezy.
@krzy222 trochę dziwne bo byłem tam na imprezie Andrzejkowe w sobotę 30 listopada i nie żebym lubial takie klimaty ale siedziałem jako gość w wiekszym towarzystwie do 2 w nocy i było tak absolutnie spokojnie że trudno mi sobie wyobrazić taka sytuację. Klientela była w zdecydowanej większości w wieku 60+ a całość miała klimat dancingu w uzdrowisku, ciężko chyba by też było o ludzi których można by nazwać oprychami. Jeżeli to nie