Wpis z mikrobloga

Otrzymałem dziś maila od nieszczęsnego Świat Przesyłek z informacją o nadaniu do mnie paczki z chin.
29.11 zamawiałem telefon z #banggood i kilka pierdół do niego z #aliexpress. Na telefon dostałem od razu numer z #gls a na resztę jakieś normalne numery.

Czy ktoś spotkał się z numerem w stylu 4******T2C19S3C? Do jakiego rodzaju wysyłki może pasować? @AliPaczka nic nie pokazuje a żaden z numerów z ali i bg do niego nie pasuje. Nie wiem co to może być i z którym zamówieniem powiązać. Wiem tylko że jeśli to ŚP to przyjdzie za pół roku albo wcale.
#tracking
PS: Nadawca to:
CHENJUNZHAN
FU TIAN JIE DAONAN GUANG JIEJIA 2620
SHEN ZHEN SHI, 518000
CHINA
i google nic o nim nie mówi
  • 9
@Shadou: Ale na banggood zamawiałem tylko telefon na który dostałem standardowo numer GLS. Zamawiałem już dwa razy tak telefon i nigdy nie dostałem żadnej wiadomości od Świat Przesyłek
@mtcz: aliexpress wysyła przesyłki przez Świat Przesyłek ? Nie chcę straszyć ale kilka miesięcy temu była afera na BG i większość paczek po prostu nie dotarła, od tamtej pory już nie puszczają przez ten szit.
@kemp666 miałem dwie paczki z aliexpress które szly pół roku. Na obu była etykieta za świata przesyłek. Dlatego chciałbym wiedzieć które to zamówienie żeby odrazu zamówić na innej aukcji
@MisiuMisiu jeszcze nie dotarł do Belgii. Świat przesyłek też nie ruszył jeszcze. Teraz zauważyłem że na stronie ŚP jest waga przesyłki 52g więc to nie może być telefon