Wpis z mikrobloga

@Borzecoztymloginem: @Luqiize:
Panowie, nie mam zamiaru się kłócić. Martwy ciąg wykonać poprawnie to nie jest praca na 3 tygodnie. To, że ciężar idzie do góry nie znaczy, że wykonuje się je poprawnie. Z czasem zrozumiecie o czym piszę i dlaczego robię to "w ciemno". Jak wspomniałem, gratuluję wyniku. Zacznij więcej jeść, bo przy tym wzroście to mało ważysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Michael_Proteins: tylko, że poprawność techniczna jest rzeczą względna. Zważ na to, że początkującym machającym małymi ciężarami wiele się wybacza. Jak nie robi połamany w pół i zachowanym wzorcem ruchu, to jest "poprawnie technicznie". Niuanse typu "ustaw mały palec u nogi w taki, a nie inny sposób" są na tym etapie bez znaczenia
  • Odpowiedz
@Borzecoztymloginem: @Borzecoztymloginem: Oczywiście istnieje szansa, że robi to idealnie. Jednak z tego co przez lata obserwuję na siłowni, to początkujący dźwigają za dużo na swoje umiejętności. I wcale nie mówię tutaj o skrajnych przypadkach.

Tak w ramach ciekawostki. Jakieś 3 tygodnie temu podszedł do mnie taki 20lvl+ i poprosił żebym go nagrał jak ćwiczy na suwnicy (45stopni). Siada, i zaczyna robić ruch jak na maszynach do łydek - minimalne zgięcie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Michael_Proteins staram sie poprawiac technike z kazdym treningiem. Wracam do filmow, ktore ogladalem etc. Do tego cwicze z ziomkiem, który rowniez dba o technikę, ale ma wiekszy staz i wzajemnie sie poprawiamy, patrzac jak robi drugi. :)
  • Odpowiedz