Wpis z mikrobloga

@cojarobietuuuu: pytasz na portalu, gdzie najpopularniejsze tagi to patostreamy, bigbrother i przegryw.

Na rotten tomatoes to gówno ma w opinii publiczności 45%, naprawdę ciężko znaleźć coś z gorszymi notami. Przypuszczam, że pozytywne opinie wystawiają osoby, które oceniają seriale wyłącznie pod kątem koloru skóry obsady.
  • Odpowiedz
@janushek: dziwne, że inne seriale z czarnoskórymi bohaterami nie mają takiego problemu. Nawet Lucyfer, gdzie diabeł jest przedstawiony pozytywnie, a anioły są czarnoskóre, ma 85%.
  • Odpowiedz
Ale oprócz tego, masz tam jeszcze normalny, fajny serial.


@tomtom666: zgadza się, Wachmen jest bardzo dobrym serialem.

W ogóle sugerowanie się jakimkolwiek user score w 2019 to niezłe XD szczególnie przy tak kontrowersyjnych produkcjach gdzie większość ocen to albo 1/5 albo 5/5.
Naprawdę obiektywne i rzetelne źródło informacji na równi z randomami z Wykopu, którzy obejrzeli niekiedy tylko pół odcinka i stwierdzili, że gówno bo "anty-biały przekaz, nie ma nic wspólnego
  • Odpowiedz
trzeba przyjąć jakieś kryterium, żeby mieć chociaż wstępny filtr


@tomtom666: chciałem coś napisać ale zapomniałem, że jestem na Wykopie gdzie coś takiego jak "Własne zdanie" jest bardziej mityczne niż seks dla przegrywa.
Naprawdę uważasz, że średnia 40-50% wynikająca z wielu opinii typu "Serial nie ma nic wspólnego z filmem" oddaje jaki ten serial jest naprawdę? XD
  • Odpowiedz
@janushek: dlatego właśnie podałem przykład serialu, gdzie też seria nie ma nic wspólnego z oryginałem, ale jest odebrana o wiele lepiej. Bo po prostu podoba się ludziom.

Kilku moich znajomych, których gust filmowy sobie cenię, próbowało to oglądać. Żeby nie było, to są ultralewacy. I jednogłośnie stwierdzili, że to jedna z najgorszych rzeczy, jakie ostatnio widzieli.
  • Odpowiedz
@tomtom666: czyli nazywasz serial gównem na podstawie opinii znajomych, którzy na dodatek są turbolewakami?
Może nie pisz już nic więcej bo śmieszniej już nie będzie.
  • Odpowiedz
Warto oglądać?


@cojarobietuuuu: Nie
Świetnie to to zrealizowane jest (zdjęcia, montaż, muzyka) ale to by było na tyle. Ja po 3 odcinkach odpuściłem bo generalnie za wiele hałasu za mało substancji w tym wszystkim. Jak chcesz coś do oglądania przy jedzeniu kebsa po pracy to jeszcze przejdzie (choć są leprze seriale tego typu, wspomniany już Lucyfer dla przykładu), jak chcesz, może nie ambitny, ale przynajmniej wciągający serial to należy poszukać czego
  • Odpowiedz
@janushek: Po ostatnim odcinku już wiadomo dlaczego twarz głównej bohaterki jest oświetlona niebieskim światłem:) Przypuszczam ze ten plakat to nie przypadkowa fota na tle żółtego zegara ;)
  • Odpowiedz