Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy zwróciliście na to uwagę, ale tu jest jeszcze jedna kwestia. Wiktor o sajgonce swego czasu opowiadał, jakby była jakąś mega seks-maszyną, azjatycką pięknością 10/10. Tymczasem przyjechała kobietka, owszem, miła, ale... metr pięćdziesiat na obcasach, ciut przy kości, z nierównymi ząbkami, ogólnie przeciętnej urody. Wiem jak to brzmi, ale on się chyba trochę jej wstydzi przed resztą mieszkańców.
#bigbrother
  • 31
  • Odpowiedz
@Kw73 mówił, że jest mega niziutka i że nie jest chuda, on nie lubi mega chudych, o seks maszynie mówił, ale o piękności to nie kojarzę
  • Odpowiedz
@Kw73: on lubi małe kobietki o czym nie raz mówił a ząbki za 60 tys jak Malwina chyba nie są dla niego miara atrakcyjności reszta u Esterki zdecydowanie wypada na jej korzyść
  • Odpowiedz
@Kw73: Rzecz gustu. Uroda typowo azjatycka z miksem. Mówił o niej seks maszyna, ale miał co innego konkretniejszego na myśli. Dla mnie robi pozytywne wrażenie.
  • Odpowiedz
@Kw73: Wiesz, wygląd wyglądem, co kto lubi. A za opowiadanie publicznie o ich sextape czy o 11 razach to wczoraj dostał zjebkę od niej.
  • Odpowiedz
@Alicja4094: ja jestem tego niemal pewien. Wszyscy wiemy, jak się zachowują się względem siebie kochankowie, tym bardziej po długiej rozłące i wcale nie mam tu na myśli Wiktora :) Jego to własnie chyba uwiera najbardziej. Wie, że został zweryfikowany, miedzy innymi właśnie pod tym względem.Sajgonka jest po prostu miłą, spokojną kobitką.
  • Odpowiedz
@Euforka8532: kobiety mają nieco inny gust, niż mężczyźni ;) mnie osobiście w ogóle sie nie podoba, jest za niska, zbyt kaczuszkowata, ma za bardzo azjatyckie rysy twarzy. Wygląda jak Mongołka - chyba nawet po części nią jest?
  • Odpowiedz