Wpis z mikrobloga

Słowem wstępu - procent gniotów, które były półgodzinne, a możnaby je opisać jednym zdaniem troszkę zmalała w porównaniu do czasów menedżerowania w mili.
Także prosiłbym chociaż o udawanie docenienia mojej pracy kronikarskiej.

#kronikizezgierza

Gnioty jutju [30 lis 2019]

Bu ha ha azbest masz dziś czas do wieczora żeby przyznać się na wykopie bęc
Tiger nie wierzy, ale to nie wierzy 100% w ala paczkomat w kielcach, a chlop się przestraszył bo Tiger wypuści zdjęcia, jeśli nie przyzna się do wieczora na wykopie. Azbet się osrał. Ogunie próbuje zatuszować sprawę z pułapką sprawie prezentów od fina.

Wybieraj azbest teraz czy chcesz byś bardziej ośmieszony czy nie bęc
Tiger zaczyna żebrzeć pod przykrywką "dobrej propozycji" - żeby azbet przyjechał i dał mu fanty od fanów. A tajger pokazałby jakie to fanty z dupy wyjente.
Jeśli Azbet tego nie zrobi, jest bez jaj i totanie ośmieszony. Game over- czyli gra skończona.

Zapomniałem wam coś powiedzieć bęc
Tajger po postu zapomniał powiedzieć, żeby udostępniać poprzedni filmik, żeby Azbet przyjechał totanie.

Ale mam beczkę z tego ha ha azbest bęc
Khyyyyyyy. Azbest ośmiesza się totanie ponownie. Sam nie wie co mówi. Azbet chce robić beczkę z Tigera, a robi beczkę sam z siebie.
Idioto - mówi tiger - trzeba być czubem jak ty.
Bonzo ogunie poleca antagoniście wizytę u specjalisty.
Dowiadujemy się także, że połowa tagu #bonzo nie lubi Azbeta.
Notable quote: "Khy khy rozbijasz mnie takim... bezmyślnym myśleniem."

Pomóżcie mi wybrać bęc
Poruszymy kwestie tego typu wizowie fani. Kto obstawia czy Azbest przyjedzie dziś o 20:30? Ja myślę, że to ściemka.
Pytanie, w co mam się ubrać wizowie fani? Jak go ugościć? W co się ubrać rozkminiane 4 minuty. Te i inne pytania, ogunie warto obejrzeć. Beczka z Azbesta tego typu.

Dobry pomysł bec
Dalsze fantazjowanie sprawie przyjazdu właściciela afefte. Poruszone zostały tematy, czerwonego dywanu, garnituru, całowania po nogach i innych rzeszy.
Ogunie Tiger w tej produkcji nie odbiega poziomem od lat świetności, tyle tylko, że nie jest zmęszony, co odbiera klimatu.
Niczym Jim Lej, Tiger ma plan, dobry plan. Mianowicie będzie trzymał przy sobie kij. Plan ten prowokuje Tigera do fantazji o pobiciu Azbeta.
60% pozostałych filmu, klasyczne faflunienie o różnych rzeszach, czyli o niczym.

Od dziś jest beczka a nie azbest bęc
Azbet od dziś staje się Beczką.
Tiger mówi, że nie można go przekupować. Bo jak sądzi, Beczka chce go przekupić, by ponownie byli kolegami. Jednakże Tiger stwierdza, że jak mówił jest nieprzekupny. Buhahaha tego typu.
Dodatkowo Gonzo stawia sobie ambitne zadanie - musi się nauczyć mówić na Azbesta "Beczka".
No, ogunie Tajger ma w dupie, ogunie Beczka tego typu tylko się cofa, cofa cofa, i ośmiesza się.
A wy wizowie idzcie do przodu, nie tak jak on.

Beczko dzieki za fejm bęc
Mati docenia wyświetlenia jednego z ostatnich filmików i łączy to z robieniem mu fejmu przez Beczkę. Po kilku krótkich latach kariery jutju Tigre coś zauważył? - przyp. red. Mati apeluje do Azbeta o kontynuację i podnieca się 10 (łobaben) wyświetleniami więcej.

Sami oceńcie fani i widzowie bęc
Barzo ważna informacja. Tajger czeka specjalnie na wizów 4 minuty bo jest cierpliwym człowiekiem. Akat trzeba być cierpliwym a nie nieznośnym.
I tutaj rozpoczyna się frystal [MUST WATCH] tego typu. W prędkości 1.25 Flow niepodrabialne tego typu. Tajger dopiero jedzie tego typu. Azbest to #!$%@? tego typu.
2:0 dla Matiego tego typu. Rozwala azbeta od środka tego typu. Fejm #!$%@? dzięki tobie Azbet tego typu... NO I CO?
fRYSTAL cONTINUES tEGO tYPU
No i co? Khyyy.
Frystal???
Jeszcze raz frystal.
Podziękowania dla wizów.
frystal
"Zawsze byłeś #!$%@?, bo... #!$%@?... jesteś."
Tą piękną wypowiedzią Tajge kończy, na twarzy nie kryjąc satysfakcji z oplucia hejterza.

Ogunie pamiętam jak Tigerowi raz wyszedł rym, tak ze 3 lata temu w lesie. Niestety - zafaflunił się będąc tym zaskoczonym i zgubił rytm.


Akat tutaj sobota 30/11/19 się skończyła tego typu.
#bonzo
Pobierz
źródło: comment_aPNt7h5ft7jUF4GEY4hBHKxRjmBAigCY.jpg
  • 11
@Friz_PL:

Nie każdy z tagu lubi Azbeta


Nie ma za co lubić psycholi z manią kontroli, którzy dali się wykorzystywać dwójce upośledzonych meneli, ażeby kosztem finofanowów zabłysnąć przez chwilkę w internecie. Dobrze że triggeruje tigera, ale mojego nastawienia wobec niego to nie zmieniło.