Wpis z mikrobloga

Dlaczego nigdy na żadnej arenie nie było ani siostry ani brata Kamila? Do każdego z uczestników ktoś też przychodził w "odwiedziny", niektórzy dostawali jakieś filmiki tylko nie Kamil, wątpię żeby produkcja ich nie zaprosiła. Wiem że byli koledzy, kuzynka w bbnocą raz czy dwa razy, ale nigdy nikogo z "najbliższej" rodziny. Może faktycznie jest coś na rzeczy z jego charakterem że żadne z nich sie nie pofatygowało żeby go wesprzeć
#bigbrother
  • 19
  • Odpowiedz
@pukpukpuk: no ja odnoszę takie samo wrażenie, że to jednak z Kamilem jest coś nie tak, skoro nikt nie jest w stanie z nim wytrzymać w komitywie, nie mówi że za kimś tęskni, że kogoś brakuje, bo może zwyczajnie wszystkich od siebie odstraszył
  • Odpowiedz
Na początku mówili kto kogo podawał z rodziny i znajomych. Kamil mówił, że rodziny nie chcjał w to mieszać. Produkcja i tak siostrę czy kuzynkę odnalazła.
Na fejsie rodzina j przyjaciele mu kibicuja
  • Odpowiedz
@cospieknego24: gdzie ty widzisz agresje w tym co do ciebie napisałam? Nie ma tam ani grama. A co do pukpuk to sugerowanie komukolwiek z uczestników, komukolwiek że ktoś z rodziny się odwrócił to czyste chamstwo i to punktuje. Równie dobrze możnaby tak powiedzieć o rodzicach Ani, Martyny, Wiktora, ale trzeba mieć jakąś granice i uszanować, że może mama Ani czy rodzeństwo Kamila nie chce się pojawić w telewizji. Nie każdy
  • Odpowiedz
@Missty: @LoveM25: ok dzięki nie wiedziałam że kuzynka to ta siostra.
@muwieszeptem: Nie jestem ani fanem ani antyfanem Kamila ani też Wiktora, wszyscy w tej edycji moim zdaniem są słabi włączając w to Kamila, zastanawiam się tylko dlaczego wszyscy którzy mają tam z nim do czynienia aż tak bardzo mają go dość i czy może faktycznie coś jest na rzeczy z jego bądź co bądź dziwną
  • Odpowiedz
@pukpukpuk: tylko, że zakładasz z góry, że problem jest w pojedynczej jednostce, a nie w grupie, którą zdążyliśmy poznać. Mamy wybuchowego strażaka, który mówi co mu ślina na język przyniesie i denerwuje go stoicki spokój czyli totalne przeciwieństwo jego charakteru. Martynę która jest bardzo podatna na zdanie grupy i im się podporządkowuje. Malwinę, która nie ma swojego zdania i sama do końca nie wie kim jest o czym wspominała nieraz,
  • Odpowiedz
@pukpukpuk: Kamil ma tylko brata z bliskiej rodziny i nie mają ze sobą najlepszych relacji. Nie ma siostry, której niby przekazał mieszkanie w użytkowanie- to są te jego "prawdy", Dlatego siostra nie może wziąć udziału w arenie
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Nie, nie zakładam z góry. Tak jak napisałam, zastanawiam się tylko po czyjej stronie leży wina, czy po stronie Kamila bo BYĆ MOŻE ma w sobie coś toksycznego co powoduje w ludziach takie reakcje czy faktycznie cała reszta jest aż tak głupia, bo trzeba być głupim aby wiedząc że Kamil ma spore poparcie na zewnątrz (wyeliminował sporo osób które miały z nim konflikt a były popierane przez większość mieszkańców),
  • Odpowiedz
@pukpukpuk: on jest ich największym przeciwnikiem do wygranej. Już nie raz było pokazane, że to nie jest grupa ludzi, która grałaby fair i szansa na podkopanie go i zminimalizowanie jego szansy na wygraną zwiększyłoby ich szanse. To pierwsza sprawa. Druga jest taka, że wybrana pod pewien wzór przez psychologów grupa od początku potrzebowała mieć jakiegoś wroga. Na początku była to Karolina, gdyby została dalej na niej skupiał by się ostracyzm.
  • Odpowiedz