Wpis z mikrobloga

Zbieram się żeby kupić konsolę dla mnie i dzieciaków 7 i 3.5 roku. W sumie mnie interesuje tylko Wiedźmin i okazjonalnie Fifa, a tak to młode będa pykać, na poczatek myslalem o Mario Kart i klasycznych grach Nintendo.

Pytanie do posiadajacych konsole -- warto ładowac sie w Switcha? A jesli nie Switch, to czy jest jakas inna konsola ktora posiada oferte dla dziecki w tym wieku? Troche odstrasza mnie koszt, bo pewnie wyjdzie jakies 2500 za konsole + gry + akcesoria a Xbox moglbym miec pewnie za polowe tego, ale jesli dzieciaki nie beda mialy jak grac to trudno



#nintendoswitch #konsole
  • 8
@kmc29: FIFA to gówno wersja na Switchu, więc nie polecam. Wiedźmin też ledwo działa - za połowę ceny Switcha dostaniesz XO / podstawowe PS4, nie wspominając o tym, że W3 tam kosztuje ~50-80 PLN, a na Switcha 2x tyle - podsumowując do FIFY / Wiedźmina serdecznie odradzam, a gier dla dzieci na Switchu też nie ma jakoś super dużo.
@kmc29 W Switcha się warto ładować jedynie jak zależy ci na konsoli przenośnej lub/i grach od Nintendo. Jeżeli masz zamiar grać wyłącznie stacjonarnie, a do tego w Wiedźmina i Fifę, to nie ma co przepłacać. Xbox One S jest obecnie za 699zł w MM do kupienią, a na Switcha 1500zł na start wydasz (za samą konsolę)
Jeżeli chodzi o gry dla dzieciaków to na Switchu jest jeszcze ten problem, że praktycznie nie
@kmc trochę nie wyobrażam sobie switcha jako podstawowej konsoli szczególnie jeśli ma być tylko w docku. Sam mam Xboxa i gamepass robi robotę. Myślę, że każdy dla siebie coś tam znajdzie, a w razie potrzeby można dokupić sobie coś dodatkowo i wyniesie Cię to połowę jak wspominali poprzednicy
@kmc29: A ja w przeciwieństwie kolegów z tagu #konsole bo chyba oni negatywne wpisy robią polecam... Zwłaszcza dla dzieci. Grają coś na tv, musza jechać do lekarza np. cyk i grają dalej...
Polecam ja, r3v, który nie ma dzieci, bo też fajnie się gra jak na kogoś się czeka w przychodni... I nie wierz zazdrośnikom, że Diablo czy wiesiek jest zły. Oni nigdy nie grali czekając na wizytę u dentysty.( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kmc29: yyy tak tylko się odniosę do paru komentarzy, co do W3 to stabilne 30 FPS XD wiadomo, na dużym ekranie wygląda brzydko XD ale na ekranie switcha był spoko, nie wiem o co im chodzi XD