Wpis z mikrobloga

  • 0
@Skelrrad ja miałem taki problem z r11, że pod ładowarka działał bez kaput, napisałem maila kazali odesłać po 4 dniach miałem nowego chromebooka
  • Odpowiedz
  • 0
@Metylo: No to ja Ci powiem jak to u mnie wyglada po tych kilku dniach. Ładowarka przyszła martwa i dostałem nową. Odpalił się i wszystko super bez skaz na matrycy. I tak samo jak u Ciebie bateria martwa i czekam teraz już 3 dzień za odpowiedzią od niego/nich
  • Odpowiedz
  • 0
@Skelrrad zadzwoń na numer podany na aukcji, może twoim emial się gdzieś zapodzial mi też mówił, że jak nie ma odpowiedzi kilka godzin to dzwonić bo on ma tego za dużo
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha ciężko powiedzieć, ja wykorzystuje go tylko na uczelni do notowania, netflixa w domu i nauki w quizlecie i jest spoko ale do pracy bym go nie wykorzystał
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha: Jeśli nie przeszkadza Ci praca online na dysku Google to jak najbardziej. Sam piszę różne projekty czy inne prace na studia, a bateria rzeczywiście trzyma długo, robię coś po kilka h dziennie i nie wyłączam go tylko „zamykam klapę” i tak wytrzymuje sobie 4-5dni. Jak masz wolna chwile to możesz nawet filmy w full hd oglądać bez ścinek, kwestia zainstalowania jednego kodeka do przeglądarki. Z minusów to z netem
  • Odpowiedz
  • 0
@syjan1212: Działa normalnie, bateria trzyma sporo jak dla mnie sklep Google działa od 3gen czyli w tym konkretnym przypadku tak, jednak nie wszystkie apki musza być dostosowane do chromebooka czy mogą być nawet nie dostępne mimo, że bez problemu są spełnione wymagania
  • Odpowiedz
  • 0
@syjan1212: To właśnie miałem kupione, tyle, ze wybrałem droższa wersje ponieważ nie chciałem liczyć na szczęście, że będzie bez większych uszkodzeń matrycy
  • Odpowiedz