Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BebZol05: przecież to jest żywcem zniszczony bezel. Nad czym się zastanawiasz?! Jeśli oni zniszczyli to ja bym chyba ich wysmarował gdzie wlezie.
  • Odpowiedz
@BebZol05: Reklamować bez zastanowienia. Co to jest, że dopłacasz za "Swiss Made", a uszczerbiony jak najgorszy złom? Jakby to było seiko 5 za 400 zł to możnaby ewentualnie się zastanawiać czy szkoda zachodu, ale to zegarek za dwa koła.
  • Odpowiedz
@BebZol05: Sam na tą certine polowałem (niebieska albo zielona tarcza) ale finalnie zrezygnowałem bo wszędzie wersje z powermaticami a nie z etą. Sklep z DE więc powinni reklamacje uwzględnić - skontaktuj się zaraz z nimi i pamiętaj żeby odesłać w stanie w jakim go dostałeś
  • Odpowiedz
@BebZol05: Odsylaj niech zrobia mu pelen serwis. Ja swojego Taga kupilem w Ernest Jones i z automatu zaproponowali mi ubezpeczenie do zegarka, ktore kosztowalo pare groszy w porownaniu do kosztow napraw i serwisu w razie uszkodzenia mechanicznego.
  • Odpowiedz
  • 0
@sh2dov: Ostatnio sie interesowalem Tematem ewtl. ubezpieczenia zegarkow, możesz przyblizyc pokrótce jaki zakres odpowiedzialnosci bierze na siebie np. Firma ubezp. jakie koszty pokrywa?
  • Odpowiedz