Wpis z mikrobloga

no i #!$%@? no i cześć xD rito chciało żebym zmienił sobie nick, ciężko było zmienić na jakiś sensowny to wybrałem tak jak mi zalecali, czyli moj poprzedni + jakies losowe cyfry. I teraz nie mogę się zalogować, bo zapomniałem jakie to cyfry były xD a maila nie pamiętam. No to sobie pograłem xD
#leagueoflegends
  • 14
@lenvrt: xDD ale to jest #!$%@?, bo nie mam pojecia na ktory mailu mialem to konto. A to jest konto na ktorym gram juz conajmniej 6-7 lat. Sprawdziłem wszystkie moja konta mailowe, ktore kiedykolwiek mialem i na zadnym nie dostalem info.
@orbitas: Kiedyś (nie wiem czy nadal to jest) były takie żetony, którymi można było np. cofnąć kupno jakiejś postaci jak nam się nie podobała. W sensie wydaliśmy np. 3k esencji na Karthusa po czym stwierdziliśmy że to guano więc używaliśmy żetonu by go zwrócić i odzyskać punkciki. Dwa użycia chyba były.
@orbitas: polecam, uzywam. Z darmowych bitwarden albo lastpass (uzywam lastpass) i do tego backup w keepass (dlatego że działa tylko lokalnie) w razie czego. Każde hasło mam inne, bardzo długie i złożone