Wpis z mikrobloga

Zmęczył mnie już ten cały fakefriday, dlatego ogłaszam jedyne prawilne i prawdziwe blakfrajdejowe #rozdajo []

Do wygrania są trzy egzemplarze książki (za 0 zł, a nie jakieś kody rabatowe) Łowcy z kotłowni. Dziki świat finansowych naciągaczy autorstwa Mateusza Ratajczaka. Autor zatrudnił się w jednym z januszowych call-center, gdzie wszystkim marzy się kariera Jordana Belforta. Opisał cały chory szajs, jaki się tam odstawia - obrażanie klientów i szamańskie rytuały panów menadżerów (video niżej). Pozycja ciekawa i intrygująca. Są gołe baby, ale nie wiem nic o karłach.

Warunki są proste - dajesz plusika i wklejasz w komentarzu swoją ulubioną pastę. Uważajcie, na sami wiecie którą pastę - platynki nie biorą udziału w zabawie. (σ ͜ʖσ)
Wygrywają trzy, przy których najbardziej się uśmieję.

Więcej okazji i sposobów na dorobienie sobie kilku stówek miesięcznie znajdziecie pod moim tagiem #kasazpromocji i na blogu.

Ogłoszenie wyników we wtorek o 19:30.

Wołam:


JakDorobiccom - Zmęczył mnie już ten cały fakefriday, dlatego ogłaszam jedyne prawiln...
  • 22
@JakDorobic_com: Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania #!$%@? wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu
Dzisiaj w moim korpo poruszenie, od rana awaria całego systemu, nic się nie da zrobić a deadline'y cisną mocno. Dział techniczny postawiony na nogi, walczy żeby ogarnąć ten burdel. Ja ( obsługa klienta ) staram się jak mogę, ale klientów przybywa. Przychodzi jakaś szycha z dużym zamówieniem a ja nie mam jak go obsłużyć bo inny dział ma opóźnienia. Patrzę przez ramie manager pokazuje mi żebym grał na czas, no to ja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JakDorobic_com: Mój ojciec załatwił mi pracę w dziale IT. Nie wiem za dużo o IT, poza grami.
To moje opowieści z pracy.

Dzień 1

kobieta prosi mnie o zainstalowanie najnowszego adobe readera

spoko, mam to

ściągam program

"Wow, jesteś w tym ekspertem"

"No cóż..."

komputer prosi o wpisanie hasła admina

zapomniałem hasła admina

próbuje: hasło

nope.jpg

"ehh... emm... cholera, chyba coś jest z serwerem, zaraz wracam"

3 miesiące później, ona wciąż
@JakDorobic_com:
Jak wygląda umawianie się z ostrymi laskami przez internet
Sytuacja jest typowa, tfu, przeklęty internet…

Poznajesz jakąś dziewczynę on-line, albo po prostu piszesz z koleżanką ze studiów na fejsie i po jakimś czasie się zaczyna nakręcanie sprężyny damsko-męskiej błazenady w tej pieprzonej grze pozorów. Zaczyna się niewinnie, kiedy ona pisze ci

"Wiesz Piotrek, fajny jesteś."

"Masz świetne podejście do życia Piotrek."

albo jeszcze to moje ulubione

"Hi hi hi, zawsze
@JakDorobic_com

Spierdon 29lvl here tutaj, właściciel małego studia muzycznego na obrzeżach Warszawy. Biznes rodzinny, fucha po ojcu, jednakże nie mogę narzekać, gdyż lubię tę robotę. Niestety od lat kilku w biznesie jest coraz ciężej i nie mam pojęcia dlaczego. Wiem jednak jedno - ja i mój portfel nie zapomnimy przebiegu wydarzeń pewnego wiosennego dnia z 2009 roku.
Siedziałem w studiu tak jak zwykle, testując sprawność swojego sprzętu i ton wątpliwej jakości kabli
@JakDorobic_com: ja, 17 lat
w domu u kumpla, gramy w gry i gadamy
nagle łapie mnie potrzeba żeby walnąć klocka
to jeden z tych post-meksykańskich klocków, do których zużywasz 4 metry papieru toaletowego, a i tak nadal zostają smugi z kału
mówię, że zaraz wracam i idę do łazienki
zaczynam wypuszczać jelitowego Cthulu w chwili gdy moje spocone pośladki dotykają deski klozetowej
słodziutka ulga
sięgam po papier, widzę, że cała rolka
@JakDorobic_com Zima idzie a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę.
W sklepie CCC znalazłem, solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do domu, pochodziłem w nich po pokoju, poprzeglądałem się w lustrze i czułem dobrze. Jeszcze je solidnie zaimpregnowałem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: #pasta #coolstory

W czasach podbazy miałem sasiąda, który nazywał się Pszemek i był kilka lat młodszy ode mnie. Ogólnie całkiem spoko ziomek, pomimo, że z rodziny trochę patologicznej. Często harataliśmy sobie w gałencję, sami albo z koleżkami z osiedla. Któregoś jesiennego dnia matula Pszemka, a Grażyna było jej na imię, zaprosiła mnie na obiad, bo w końcu ja taki przyjaciel domowego ogniska i hehe autorytet dla Pszemysława. Jej wygląd nie
@JakDorobic_com

Kiedyś obudziłem się w nocy, była zima... mieszkam na osiedlu w bloku na 4 piętrze. Leżałem bez ruchu, światło latarni odbijało się od pokrytej śniegiem ulicy, wszędzie było tak biało, ale uświadomiłem sobie, jaki to dźwięk mnie obudził, dobiegał jakby ze śmietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dźwięk był tak głośny, że pomyślałem, że zaraz jakiś starszy frustrat wyjdzie na balkon i coś ryknie.. albo zadzwoni na policję, ale nic
idziesz ulicą
jakaś laska 9/10 ci macha
nie wiesz skąd ją znasz, ale jest ładna
więc #!$%@?
za kilka sekund ogarniasz, że macha typowi, który stoi za tobą
aby jakoś wyjść z niezręcznej sytuacji nadal machasz
możesz udawać, że łapiesz taksówkę
taksówka podjeżdża, więc wsiadasz
kierowca pyta gdzie jedziemy
pierwsze co ci przychodzi do głowy
lotnisko
taksówkarz wiezie cię na lotnisko
wysiada razem z tobą, bo chce zapalić
musisz udawać, że na