Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham takie komentarze ;)

Glosujac na Palikota i popierajac jego ochydny, nieludzki i antyChrystowy RUCH = EUROPA+… sam sprzedajesz Polske zydowskiej oligarchii z putinowskiej Rosji i Europy!!! Jego wspolnik von Stoltzman…bardziej znany Polakom, jako Aleksander Kwasniewski, juz podrozuje na wschod i zachod szukajac bogatszych Moskow zydowskich proponujac im wyprzedaz polskiego przemyslu!!!


Palikot to sprytny prymityw, szczur i kanalia moralno-etyczna

To też dobre

Oj Polsko…Polsko krwawiaca Polsko! Boze…moj Boze ! Dlaczego Afryce dales Mandele, Ameryce Reagana, Kosciolowi Papieza Jana Pawla II, a Polske obdazyles Brunerem, Albinem Siwakiem i Januszem Palikotem


No co tu dużo gadać #prawicacontent no i jakby inaczej #polityka ;)

Aż mnie korci by jego komentarz polubić dla beki

  • 18
  • Odpowiedz
@fir3fly: I tu mam zagwozdkę bo już gdzieś to widziałem, że PiS jest bardziej na lewo co więcej słyszałem to ale tak patrze na ich działania i nie jest źle. Poparli deregulacje zawodów(SLD zawetowało z powodów ideologicznych), poparli rzecznika praw przedsiębiorców czy ostatni projekt RP firma na próbę.
  • Odpowiedz
@5th: to ostatnie być może na przekór PO, bo sam projekt był mocno niedopracowany.

PiS głosi solidaryzm społeczny, nie jest to hasło gospodarczej prawicy.
  • Odpowiedz
PiS głosi solidaryzm społeczny, nie jest to hasło gospodarczej prawicy


@fir3fly: Każda partia w polskim sejmie głosi jakiś solidaryzm co więcej mamy w konstytucji zapisaną społeczną gospodarkę rynkową. Chociaż zgodzę się PiS nie jest gospodarczą prawicą najbliżej do niej mają PO i RP.
  • Odpowiedz
@5th: z tego, co wiem, solidaryzm jest sztandarowym hasłem właśnie PiS-u. Niemiecki pierwowzór też się nazywał społeczną gospodarką rynkową, a jednak wyglądało to zupełnie inaczej :).
  • Odpowiedz
@fir3fly: Zarówno Tusk jak i prawdopodobnie Palikot nie wprowadzą tych postulatów. Tuska nie trzeba komentować ;) co do Palikota teraz jeździ po Polsce i jest uzgadniany program polityczny i liczę na to, że opcja liberalna ( no dobra trochę socjalliberalna) wygra.
  • Odpowiedz
@fir3fly: No to mnie zaskoczyłeś no cóż zamiast pozostawić te 40 mld zł w rękach obywateli to wola je wydać.

Odnośnie RP póki tam są ludzie jak Gibała wierzę w tą partię a co będzie dalej o się zobaczy. Najwyżej zaś zmienię sympatie polityczne ;)

@Kamill: Co najśmieszniejsze polubił profil klubowy. Generalnie wszedłem w powiadomienia zobaczyć czy sld'owcy, którym wczoraj wytknąłem przysłowiową belkę w oku mi odpisali. Trochę się rozczarowałem bo w powiadomieniach nic o nich nie było ale jakiś koleś polubił profil klubu mojego miasta do, którego mam uprawnienia administratora a dodatkowo zostawił komentarz ... i
  • Odpowiedz
@5th: Przecież to PiS broni janosikowego, ponadto sam walczy o zachowanie ZUS-u, a on jest typowym tworem socjalistycznym, przecież Czarnecki z Korwinem o tym gadali, Korwin chce młodych od tego ocalić, a oni chcą ich wszystkich wciągać w to bagno.

Jedyne co łączy PiS z prawicą to konserwatyzm, a co do ich podejścia prawicowego gospodarczego, jakby tak było jak mówisz to Wipler by nie zakładał republikanów;]

SLD jest bardziej prawicowe
  • Odpowiedz