Wpis z mikrobloga

W sumie wstyd mi, że wykonuję pracę, jaką wykonuję. Taka prawda. Z kasjerem nikt się nie liczy, tę pracę może wykonywać każdy, ostatnio nawet przyjęli taką dziewczynę. Po krótkim wystalkowaniu, dowiedziałem się, że jest lekko niepełonosprawna intelekutalnie (szkoła specjalna).. Nie wiem w sumie jakie mam możliwości intelektualne, ale zastanawiam się ilu jest takich leniwych przegrywów, co naprawdę mają wysoko rozwinięty intelekt i wyboraźnię, ale przez niewiedzę, co chcą w życiu robić, nie mają jakiegoś fajnego fachu/studiów i teraz cieciują w jakiś bieda pracach.
#przegryw #pracbaza
  • 13
@mieszkamzmamusia: też miałem kiedyś takie rozterki, ale sytuacja się zmieniła na lepsze. #!$%@? jest trwać w takiej niewiedzy czy jesteś debilem, którego stać tylko na #!$%@? na średnio rozgarniętego janusza-ajenta czy jednak na coś więcej. Wiem co czujesz, nie lękaj się, powodzonka.
@Rumix24: rzadko kto jest chamski do mniej, bo jestem neurotyczną #!$%@?ą i nie wdaję się w pyskówki. Jeszcze tak porządnie nikt mi nie pojechał, a owszem były jakieś tam małe zaczepki, ale ja na nie nie odpowiadam i dzięki temu nie dochodzi do większych awantur. Nie ma sensu, za małe pieniądze i szkoda słów na ludzi co nie umieją się zachować.
@mieszkamzmamusia: Ja bym nie byl wstanie spojrzec w lustro, pracujac na kasie.. Kojarzy mi sie toz najgorszymi przegrywami a w biedronce takiego mamy, gosc po 30stce chyba jego pierwsza praca chudy jak szczupak i tak pracuje.. zalosna imitacja mezczyzny.. xD
@mieszkamzmamusia: Są gorsze prace, np sortowanie śmieci, tam idą też menele,których nigdzie indziej nie przyjmą.Ale ogólnie masz racje, też mi jest zle z moją robotą, chciałbym czegoś więcej,ale jestem idiotą