Wpis z mikrobloga

Dopiero oglądam bb nocą i nie wierzę w to co widzę. Nigdy się tak nie zdarzyło, żebym czuła taka niechęć do kogoś z telewizji. Ta Anka sprawia, że aż się gotuję w środku. Dziewczyna nie wie co mówi, sama ma dwubiegunowkę nie pamięta, że groziła Kamilowi, myli się w swoich zeznaniach. Na początku próbowała zgrywać damę ale coś najwidoczniej nie wyszło. Ona zawsze jest za kobietami i wspiera kobiety? Ciekawe. Jak Mateusz zerwał bluzkę Malwinie, powiedziała że to w sumie jej wina bo go prowokowała będąc w piżamie. Bije z niej falszywość i ukraińska zaściankowość. Próbowałam się jakoś pozytywnie nastawić do rusków ale się nie da. Ta osoba wystawiła im kolejną słuszną łatkę. I myślę, że wielu z nas nie chciałoby mieć w swoim otoczeniu właśnie takiej osoby jak ona! Na dodatek nie potrafi przyjąć żadnej krytyki. Myśli, że błyszczy inteligencją, a słoma z butów wystaje. Na dodatek ten jej facet. Ona lubi jak facet dominuje. Sorry ale sami siebie kompromitują. Mam nadzieję że jej cel życiowy, zdobyć dużo followersów się nie powiedzie. Będzie nowy kurs: od instagramera do ZERA.
#bigbrother
  • 6
@Anytram4949: wiem... oni są specyficzni. My też nienajlepsi :/ ale nie ma co pielęgnować wzajemnych uprzedzeń, bo to zazwyczaj kończy się nienawiścią, a nie wiem jak Ty, ale ja źle znoszę tego typu emocje, a życie mamy jedno, i nie chce go sobie psuć przez taką anke. Wystarczy, że osoby jej pokroju niszczą sobie samym życie.