Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj osoby prowadzące DG na OLX? Chodzi mi o usługi w dziale "Motoryzacja".

Jakie pakiety ogłoszeń i jakie "dodatki" typu promowania warto jest wykupować?

Przykladowo mogę kupić tyko 1 ogłoszenie bez promowania za 13,99zł - ok, ALE:

jest też opcja kupienia pakietu 3 ogłoszeń po 31,67zł, które mają opcję "1x odświeżania" - czy warto?

W kolejnym kroku można przejść do zakładki "Wyromuj ogłoszenie" jak na zdjęciu i tutaj też kolejne pakiety. Hmm, nie powiem trochę się gubię i nie wiem czy warto pchać wszystko na maxa i wydawać setki cebulionów na to. Czy lepiej najprostsze ogłoszenie + pakiet Midi na przykład?

#olx #pytanie #firma #motoryzacja
Pieskor - Czy są tutaj osoby prowadzące DG na OLX? Chodzi mi o usługi w dziale "Motor...

źródło: comment_Ni0moZ0n8jTDMSGA2dcNsAgB2FkIfBZJ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Pieskor: to odświeżenie to będzie po prostu jednorazowe wrzucenie ogłoszenia z powrotem na szczyt listy, nie wiem jak ludzie szukają w Motoryzacji, ale myślę, że najprościej będzie kupić po prostu pakiet ogłoszeń business bez bawienia się w promowanie
  • Odpowiedz
@Pieskor Po pierwsze czy wykorzystasz cały pakiet? Jeśli chcesz dodać tylko jedno ogłoszenie, pozostań przy pojedynczym. Jeśli chcesz, żeby Twoje ogłoszenie działało cały miesiąc to dokup do niego pakiet MAXI. Wtedy jest ono wyróżnione 30 dni (tyle ile jest ważne ogłoszenie), czyli znajduje się w dwóch miejscach serwisu. Wśród wyróżnionych na górze (uwaga, tak pojawia się na przemian z innymi wyróżnionymi) i wśród pozostałych, gdzie jest podświetlone na pomarańczowo. Dodatkowo co 3
  • Odpowiedz
@Surykotka: hmmm trochę posprawdzałem to i ogólnie tak:

Zupełnie nie opłaca się kupwoać pakietów premium i businness kolejno 32 i 45zł za ogłoszenie. Pakiety te dają tylko i wylacznie opcję odświeżenia, co jest bez sensu bo zdecydowanie lepiej kupic zwykle ogloszenie za 13,99 i np pakiet midi za 50 zl. Wtedy nasze ogloszenie jest wyroznione co daje nam pierwsze miejsca na górze listy, więc żadne oświeżanie nie jest potrzebne :)
  • Odpowiedz
@Pieskor W motoryzacji, możliwe że nie, w innych kategoriach są opłacalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętaj, że wyróżnione ogłoszenie zawsze będzie na samej górze, jeśli w danej lokalizacji jest mniej niż 5 ogłoszeń wyróżnionych (inaczej się zmieniają z każdym odświeżeniem). Ogólnie jak dajesz ogłoszenie na duże miasto, gdzie jest dużo ogłoszeń, wtedy inwestuj w odświeżenia albo najlepiej w midi lub maxi , jeśli nie wystarczy wyróżnienie.
  • Odpowiedz