Wpis z mikrobloga

@xandra:

Hitler, co wy tam palicie?

Jaa?

Palono te książki, które wskazywały w swych treściach na opozycję do ideologii narodowego socjalizmu –

przede wszystkim niszczono literaturę autorów żydowskich, pacyfistycznych, klasycznego liberalizmu, anarchizmu,

socjalizmu i komunizmu oraz książki religijne


ale jak pan major woli to xiądz ma

Harrym Potterze, saga „Zmierzch”, podręcznik do feng shui, książki Kristin Cast i Phyllis Christine Cast czy lektury

pop-filozofa Osho, nawiązującego luźno do buddyzmu. Na stos
@grzegorz88: Ksiądz powiadasz. Zaleźli by się wśród nich mordercy. Nawet w Polsce. Przypomnij sobie ile dziesiątków, a może nawet i setek tysięcy ludzi wybili braciszkowie Krzyżacy z Jezusem i Maryją na ustach. A wtedy była to inna skala, bo ludzi było mniej, bomb ani komór gazowych także nie było. Stosowali nieznaną wówczas barbarzyńską metodę spalonej ziemi. Mordowali wszystkich, mężczyzn, kobiety, starców i dzieci. Palili wszystko do gołej ziemi.
Ksiądz powiadasz


@xandra: nie, xiądz, czytać nie umiesz? a przypomniałaś sobie, ilu chrześcijan mordowano po śmierci jezuska? zanim te gusła nie zostały przyjęte jako oficjalna religia cesarstwa rzymskiego? "pod tym znakiem zwyciężysz" czy coś, jeśli dobrze pamiętam z historii. takie objawienie dostał któryś cesarz. Sądzisz, że hitler doznał objawienia, że jak spali książki a potem sąsiednie nacje swojego małego, austryjackiego miasta nad rzeką Inn, to zatrze tym samym zbrodnie zakonu świętej
@xandra: piszę ci droga użytkowniczko/ lub użytkowniku trans, że nie jestem katolem. nie robię tego wprost, liczę na inteligencję. Przeliczyłem się. spojler aktualny. postuj gówno gdzie indziej xD
@grzegorz88: Ksiądz powiadasz. Zaleźli by się wśród nich mordercy. Nawet w Polsce. Przypomnij sobie ile dziesiątków, a może nawet i setek tysięcy ludzi wybili braciszkowie Krzyżacy z Jezusem i Maryją na ustach. A wtedy była to inna skala, bo ludzi było mniej, bomb ani komór gazowych także nie było. Stosowali nieznaną wówczas barbarzyńską metodę spalonej ziemi. Mordowali wszystkich, mężczyzn, kobiety, starców i dzieci. Palili wszystko do gołej ziemi.


@xandra
Z całą
Z całą pewnością to Jezus i Maryja są odpowiedzialni za brutalne podboje i pacyfikacje, jak wiadomo procedery te nigdy wcześniej nie istniały.


@lazzyday: Aha. Argument typu, a za Peło tyż kradli!!! xD A któż inny był odpowiedzialny, skoro w jego imieniu bandy barbarzyńców i morderców grabiły, gwałciły i paliły? I to albo z zemsty, albo zwykłej chęci zagrabienia jak największych dóbr. A Watykan przytakiwał, bo swoją działkę dostawał czy to z
@karliTToO: A on reprezentuje jakąś organizację, nie wiem satanistów, ateistów, koło gospodyń wiejskich? Bo ja tu widzę wyłącznie tani chwyt marketingowy, by zaczęto o nich mówić. A może i słuchać ich muzyki?