Wpis z mikrobloga

od Kamila waniajet??? ok, może tak byc bo facet nie tylko leży i pachnie ale tez wyciska poty ćwicząc... Pytanie tylko czemu nikt mu nie zaugeruje, żeby wziął prysznic bo jak wiemy - swojego smrodu się nie czuje...
#bigbrother
  • 11
  • Odpowiedz
moim faworytem od połowy programu jest Kamil, ale nie mieszkam tam więc nie wiem.... Tak czy siak wole kogoś, kto nie jest pachnący od kogoś kto jest złym człowiekiem
  • Odpowiedz
@Nordynka: Z choinki się urwałeś i dopiero włączyłeś streama? Od 2,5 miesiąca wszyscy mu codziennie mówią, ze poci się mega śmierdząco. Wiedząc o tym, kolo zakłada na gole ciało bluzę Mateusza (o której wie, ze dla Anki jest jak relikwia) i przykrywa się jeszcze futrem Malwiny, żeby przypadkiem nie zmarznąć, po czym idzie ćwiczyć. Wykopki: Wow, ale zajebiscie, ale on pięknie trolluje, jakbym tam był, na bank zbiłbym sobie z nim
  • Odpowiedz
@mokka89: akurat mam streama i jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś mu powiedział, ze śmierdzi :) Gorsze epitety leciały ale tego akurat nie słyszałam, zeby mu to ktos powiedział w twarz, dlatego mnie to dziwi
  • Odpowiedz
@Nordynka: „Koleżko” było do niezdefiniowane szerzej reprezentanta wykopu - co tez wynika z mojej wypowiedzi. Ale spoko, faktycznie nie spojrzałam na nick, sama też jestem płci żeńskiej ;)
  • Odpowiedz
@mokka89: W tej bluzie i futrze siedział w kuchni nie dlatego,że zimno ale żeby zasmrodzić. Wiedział,że dziewczyny się wkurzą. Bluzę można uprać, ale będzie już bez zapachu Stópkarza, ale futra się nie da tam odświeżyć ani smrodu zlikwidować
  • Odpowiedz