Wpis z mikrobloga

@kujol na to żeby nie upadały podprory frezerskie. Lepsza jest śruba z nakrętką i śrubą. Chociaż lepiej dobijać dobrze detal i sprawdzać czy się nie ruszają, wtedy mamy pewność że detal leży równo
  • Odpowiedz
@Orzysko tylko musisz zwrócić uwagę na to że przez ten patent podkładki się nie ruszają a sposobem na sprawdzenie czy detal leży równo jest poruszanie podkładkami, jeśli się nie ruszają detal leży idealnie równo. Ale jeśli nie masz niskich tolerancji na wysokości to można używać
  • Odpowiedz
@z_ielonkaa to że się podkładki nie ruszają nie znaczy że detal leży płasko ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno nie do setki, mi ostatnio nawet 0,04 #!$%@? na długości 270 A podkładki się nie ruszyły :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@z_ielonkaa podkładki nie są tak mocno ściągnięte, żebym nie mógł ich przesunąć. W tej firmie to można wszystko mierzyć metrem. Ale jak pracowałem przy formach. To nawet po dobiciu sprawdzaliśmy czujnikiem
  • Odpowiedz
U nas sprawdzamy płytki czy się nie ruszają, chociaż to też nie daję pewności w 100%. Tylko nie mocujemy w zwykłym imadłem tylko takie małe imadełka (polymut)
  • Odpowiedz