Wpis z mikrobloga

@Rangy: Fifa jest zupelnie nie przyjazna dla nowych graczy. Starzy wyjadacze do napieralaja od poczatku maja mega sklady a nowi nie maja szans sie zaasymilowac do rangi sa pomieszane.

Jak uzbierasz troche coinsow i kupisz graczy pasujacych pod rozgrywke do bolu to masz szanse konkurowac i uczyc sie grac.
@prodigi: No, komedia z tym przypasowaniem. Aktualnie lepiej grać w drugim trybie z gotowymi skladami, bo ciężko jest grać ze swoim na takim poziomie...
@prodigi: Muszę więcej pograć i pozbierać coinsy ;) Chociaż Van de Beek w ŚPO nie jest złym wyborem, brakuje mi dobrych napastników, którzy mają tempo na zebranie się za plecy obrońców przeciwnej drużyny.
@Rangy: też tak miałem i dostawałem notorycznie #!$%@? bo na początku miałem w ataku jakiegoś murzyna z turcji a oni messi + suarez ¯\_(ツ)_/¯. Najpierw bylem w 7, potem w osmej i zaczałem budowac skład. Z kart po ok. 5000 za zawodnika można już zbudować spoko skład i czasem wygrać. Staraj się załapać do ligi weekendowej, mi się wydaje że tam lepiej trochę dopadowują to jak wygrasz kilka meczy dostaniesz nagrody
@Rangy: W fifie18 zacząłem grać w FUTa w takim okresie, co Ty - koniec listopada/początek grudnia. Na początku było ciężko, ale dość szybko udało mi się zbudować w miarę grywalny skład, z czasem zwiększył się skill, po pewnym czasie wyrównałem poziom składu do innych. Najgorsze są początki i nie ma się co zniechęcać, w tej fifie zwiększysz skilla, a kolejną zaczniesz od początku na tych samych zasadach. Za jakiś czas przy